New York Rangers - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 30. 10. 2007 v 00:00 SEČ
  NYR TBL  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2007 00:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2007 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
26. 10. 2007 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
24. 10. 2007 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers1:0PreviewReviewVideo
20. 10. 2007 22:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:0pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2007 00:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo
26. 10. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-PHIPhiladelphia Flyers5:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning5:3PreviewReviewVideo
21. 10. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 02. 2007 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning5:0PreviewReviewVideo
04. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2006 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
04. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning0:1pPreviewReviewVideo
23. 12. 2005 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning95411032:270-10-03-65-1-10-3-05-41L
NYR New York Rangers10371616:210-10-18-23-2-00-5-13-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning65111024:120-10-02-45-11L
NYR New York Rangers5320612:100-00-04-13-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers505104:110-10-14-10-55L
TBL Tampa Bay Lightning303008:150-00-01-20-33L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]