New York Islanders - Tampa Bay Lightning (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 11. 10. 2026 v 01:30 SEČ
UBS Arena
(diváků: 17345)
3 NYI

TBL 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYI030
TBL212
Po třetinách0:23:33:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYI4109
TBL1088
Po třetinách4:1014:1823:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYI131/23051.0%18216
TBL91/41849.0%14514

Přehled gólů

1. třetina
05:45TBL0:1videoStř. zápěstímG: Jake Guentzel (2)
15:42TBL0:2videoStř. zápěstímG: Brandon Hagel (2)A: Victor Hedman (1)A: Max Crozier (1)
2. třetina
06:27NYI1:2videoStř. zápěstímG: Tony Deangelo (1)A: Ondrej Palat cze (1)
07:54TBL1:3videoStř. zápěstímPPG: Jake Guentzel (3)A: Nikita Kucherov (6)A: Brandon Hagel (4)
11:41NYI2:3videoStř. příklepemG: Jean-Gabriel Pageau (1)A: Matthew Schaefer (4)A: Tony Deangelo (1)
19:53NYI3:3videoTeč, DorážkaPPG: Brayden Schenn (2)A: Bo Horvat (2)A: Matias Maccelli (3)
3. třetina
18:16TBL3:4videoStř. zápěstímG: Brandon Hagel (3)A: Max Crozier (2)A: Ryan McDonagh (1)
18:37TBL3:5videoStř. příklepemG: Brandon Hagel (4)A: Anthony Cirelli (1)A: Nikita Kucherov (7)

Přehled vyloučení

1. třetina
17:45NYI2 minRyan PulockPodražení (Scott Sabourin)
19:51NYI2 minAdam PelechPodražení (Brandon Hagel)
2. třetina
06:45NYI2 minEmil HeinemanPodražení (Ryan McDonagh)
08:29TBL2 minPontus HolmbergHákování (Matthew Schaefer)
10:44TBL5 minScott SabourinBitka (Logan Stanley)
10:44NYI5 minLogan StanleyBitka (Scott Sabourin)
12:43NYI2 minVictor EklundKrosček (Zemgus Girgensons)
18:12TBL2 minCharle-Edouard D'AstousKrosček (Casey Cizikas)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYI30Ilya Sorokin 14 - 172 - 25 - 621 - 2584.00%059:49
NYI40Semyon Varlamov
TBL88Andrei Vasilevskiy 17 - 190 - 03 - 420 - 2386.96%060:00
TBL35Dennis Hildeby

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
77Tony DeangeloObránce1120020110-16:33
10Brayden SchennCentr101-102422057%17:20
44Jean-Gabriel PageauCentr101-101311053%14:35
14Bo HorvatCentr011-103400054%20:09
48Matthew SchaeferObránce011-1081011-27:07
63Matias MaccelliLevé křídlo011-1000010-14:29
81Ondrej Palat czeLevé křídlo011+1003300-15:23
3Adam PelechObránce000-2200220-21:05
6Ryan PulockObránce000-1201340-19:14
8Logan StanleyObránce000-1523020-19:38
11Anthony DuclairLevé křídlo000-1010000-13:17
21Kyle PalmieriCentr000-10000000%15:16
24Scott MayfieldObránce000+1013020-14:45
38Victor EklundPravé křídlo0000204110-13:25
51Emil HeinemanLevé křídlo0000222100-13:41
53Casey CizikasCentr000000200067%10:10
64Calum RitchieCentr000001021025%13:37
92Simon HolmstromPravé křídlo000-2000001-13:18

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
38Brandon HagelLevé křídlo314+2063401-21:32
59Jake GuentzelCentr202+10410000%19:29
24Max CrozierObránce022+2021110-16:30
86Nikita KucherovPravé křídlo022+1010121-17:46
27Ryan McDonaghObránce011+1010210-15:56
71Anthony CirelliCentr011+300112045%18:04
77Victor HedmanObránce011+1000010-10:34
21Brayden PointCentr000-101000036%18:57
28Zemgus GirgensonsCentr000004200183%15:14
29Pontus HolmbergPravé křídlo0000200000-17:37
49Scott SabourinPravé křídlo0000512030-09:29
51Charle-Edouard D'AstousObránce0000220010-13:30
74John CarlsonObránce000-1012100-20:43
81Erik Cernak svkObránce000+1013200-19:01
90J.J. MoserObránce0000010120-17:01
93Gage GoncalvesCentr00000001000%18:13
94Conor GeekieCentr000001200125%11:27
95Ilya MikheyevPravé křídlo0000001011-15:16

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Brandon Hagel
Brandon Hagel
G: 3, A: 1, P: 4
S: 6, +/-: +2
Jake Guentzel
Jake Guentzel
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: +1
Tony Deangelo
Tony Deangelo
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí









Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27250New York Islanders NYI-TBL Tampa Bay Lightning56241911

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
alexander1986banffbira31matys1979petterson76

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarfrancoainanakoripetetomuio

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentandreasdarth0banedilitfunesganco1golo
higuainhojanhotofsonica62jarynjonathan_cheechoojuventus1
kerrymaly.petkomariopackova.ivetpargy8peterykpixie
silvia7thajskemenu17jaja

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986banffbira31darth0banedilitfrancoafunes
higuainhojanhotofsoncharlica62juventus1maly.petko
mariopackova.ivetpargy8peterykpixie

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentandreasganco1jonathan_cheechookerrymatys1979petterson76
silvia7thajskemenutomuio17jaja

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-CARCAR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2712917
MTLMTL - BUFBUF18102719
DETDET - SJSSJS414121117
PHIPHI - OTTOTT7718169
CBJCBJ - NYRNYR125131016
CHICHI - DALDAL5224719
NSHNSH - STLSTL15971313
LAKLAK - BOSBOS51114619
UTAUTA - EDMEDM1758423
VGKVGK - PITPIT2731225
MINMIN - CBJCBJ20011
CGYCGY - CARCAR00202

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]