Los Angeles Kings - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 16. 10. 2007 v 18:30 SEČ
  LAK MIN  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo
15. 10. 2007 02:00Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
12. 10. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-BOSBoston Bruins6:8PreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings5:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo
15. 10. 2007 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild0:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2007 18:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers2:0PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 02:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 03. 2007 01:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
26. 10. 2006 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild1:2pPreviewReviewVideo
08. 03. 2006 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
02. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2006 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings5:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2005 02:00Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild2:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild55001011:40-00-05-03-0-02-0-05-05W
LAK Los Angeles Kings6150216:270-00-03-31-3-00-2-01-55L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild330066:20-00-03-03-03W
LAK Los Angeles Kings4130214:180-00-02-21-33L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild220045:20-00-02-02-02W
LAK Los Angeles Kings202002:90-00-01-10-22L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)05:58
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)05:58
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]