Minnesota Wild - Vegas Golden Knights (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. zápas 1. kola play off 2024/25)


Začátek zápasu: 25. 04. 2025 v 03:00 SEČ
Xcel Energy Center
(diváků: 19058)
5 MIN

VGK 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
MIN221
VGK101
Po třetinách2:14:15:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
MIN71410
VGK12614
Po třetinách7:1221:1831:32

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
MIN102/42642.4%12123
VGK100/44257.6%817

Přehled gólů

1. třetina
03:13MIN1:0videoStř. zápěstímPPG: Kirill Kaprizov (3)A: Zeev Buium (1)A: Matt Boldy (2)
06:51MIN2:0videoStř. zápěstímG: Marco Rossi (1)A: Yakov Trenin (1)A: Justin Brazeau (1)
10:48VGK2:1videoStř. golfemG: Alex Pietrangelo (1)A: Noah Hanifin (2)
2. třetina
11:05MIN3:1videoStř. zápěstímG: Matt Boldy (4)
19:58MIN4:1videoTečPPG: Kirill Kaprizov (4)A: Ryan Hartman (3)A: Marco Rossi (1)
3. třetina
11:34VGK4:2videoBekhendSHG: Reilly Smith (1)A: William Karlsson (1)A: Zach Whitecloud (1)
18:27MIN5:2videoStř. zápěstímSHG: Marcus Foligno (2)A: Zach Bogosian (1)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:46VGK2 min (trest odseděl Victor Olofsson)
03:29VGK2 minJustin BrazeauPodražení
09:00MIN2 minMarcus FolignoNedovolené bránění (Ivan Barbashev)
09:00VGK2 minIvan BarbashevNafilmování pádu
2. třetina
06:28MIN2 minMarcus FolignoSekání (Shea Theodore)
18:11VGK2 minZach WhitecloudDržení (Yakov Trenin)
3. třetina
04:02MIN2 minKirill KaprizovSekání (Pavel Dorofeyev)
09:53VGK2 minBrett HowdenHrubost (Mats Zuccarello)
13:38MIN2 minJake MiddletonKrosček (Brandon Saad)
16:32MIN2 minMarco RossiHákování (William Karlsson)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
MIN32Filip Gustavsson 20 - 211 - 29 - 930 - 3293.75%059:41
MIN29Marc-Andre Fleury
VGK33Adin Hill 12 - 141 - 14 - 617 - 2180.95%040:00
VGK40Akira Schmid 5 - 50 - 04 - 49 - 9100%018:56

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
97Kirill KaprizovLevé křídlo2020260110-21:09
12Matt BoldyLevé křídlo112-1050000-23:03
23Marco RossiCentr112+124101043%10:52
17Marcus FolignoLevé křídlo101+1414000-13:34
8Zeev BuiumObránce011-1000100-14:37
13Yakov TreninCentr011+10110000%08:02
15Justin BrazeauPravé křídlo011+1008000-07:54
24Zach BogosianObránce011+1002100-11:57
38Ryan HartmanPravé křídlo011-101142040%15:41
5Jake MiddletonObránce0000220320-21:07
7Brock FaberObránce000+1001210-24:31
14Joel Eriksson EkCentr000+106230056%22:41
25Jonas BrodinObránce000+1012200-22:23
36Mats ZuccarelloPravé křídlo000-1022011-17:33
41Gustav NyquistPravé křídlo0000000130-11:07
46Jared SpurgeonObránce000+1020200-19:44
89Frederick GaudreauCentr000+100220025%13:15
90Marcus JohanssonLevé křídlo000-1000110-11:09

#VGK Vegas Golden KnightsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
7Alex PietrangeloObránce101+1022100-19:57
19Reilly SmithPravé křídlo101+1033010100%12:18
2Zach WhitecloudObránce0110222000-17:53
15Noah HanifinObránce0110021100-23:54
71William KarlssonCentr011000000071%12:51
3Brayden McNabbObránce000-1002210-17:05
9Jack EichelCentr000-203400038%24:44
10Nicolas RoyCentr0000011000100%10:40
14Nicolas HagueObránce0000224000-15:49
16Pavel DorofeyevLevé křídlo000-1042100-18:46
20Brandon SaadLevé křídlo000+1020011100%12:05
21Brett HowdenCentr000023200025%10:01
27Shea TheodoreObránce000-1030010-17:26
48Tomas Hertl czeCentr000-102200061%19:40
49Ivan BarbashevCentr000-22011000100%15:25
55Keegan KolesarPravé křídlo000-1013110-09:24
61Mark StonePravé křídlo000-2021110-24:23
95Victor OlofssonLevé křídlo0000002010-10:37

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Kirill Kaprizov
Kirill Kaprizov
G: 2, A: 0, P: 2
S: 6, +/-: 0
Matt Boldy
Matt Boldy
G: 1, A: 1, P: 2
S: 5, +/-: -1
Filip Gustavsson
Filip Gustavsson
Zákroky: 30
Saves: 93.75%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
#7 - Garrett Rank
Brian Pochmara
#16 - Brian Pochmara
Steve Barton
#59 - Steve Barton
Tyson Baker
#88 - Tyson Baker

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25708Minnesota Wild MIN-VGK Vegas Golden Knights101861714

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alexander1986banffexxegolocharlignacignac75
jabkinlabushpackova.ivet

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentamadore77ckkvvlkctibor88dilitfrancoaganco1
glumjarynjindrich73juventus1maly.petkomatys1979pispet
rolinek31silvia7spalinithajskemenu

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
darth0banehojanica62kerrykorim.beranek

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77exxeganco1glumhojanica62
ignacjabkinjuventus1korilabushmaly.petkomatys1979
pispetsilvia7spalini

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
alexander1986banffckkvvlkctibor88darth0banedilitfrancoa
charljindrich73kerrym.beranekpackova.ivetrolinek31thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD167111018
CBJCBJ - FLAFLA1113101118
MTLMTL - BUFBUF19104721
CARCAR - WSHWSH24731018
PHIPHI - SEASEA61215523
NYRNYR - TBLTBL108151217
OTTOTT - STLSTL3113722
NYINYI - VANVAN3113624
CHICHI - PITPIT5325225
WPGWPG - MINMIN314181314
DALDAL - COLCOL810151216
NSHNSH - VGKVGK57201513
UTAUTA - TORTOR2186622
ANAANA - CGYCGY3213920
LAKLAK - EDMEDM7720821
SJSSJS - BOSBOS121210721

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]