Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(8. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 08. 04. 2007 v 01:00 SEČ
  ATL TBL  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning3:2sPreviewReviewVideo
07. 04. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers1:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2007 19:00Boston BruinsBOS-ATLAtlanta Thrashers2:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning3:2sPreviewReviewVideo
07. 04. 2007 02:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:7PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
31. 03. 2007 01:30Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning4:5pPreviewReviewVideo
27. 12. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers8:0PreviewReviewVideo
25. 11. 2006 02:00Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:2pPreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
10. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers0:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
12. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers2:6PreviewReviewVideo
07. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:2sPreviewReviewVideo
31. 03. 2006 02:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning814437488251:25815-410-135-4622-19-122-18-35-51L
ATL Atlanta Thrashers8142391184243:24313-116-435-4622-18-620-21-55-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers402218644130:1177-63-214-268-21L
TBL Tampa Bay Lightning412219144119:1176-14-021-205-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning402218344132:1419-36-114-265-51W
ATL Atlanta Thrashers412021540113:1266-53-221-204-62W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD0:1(0:1, -:-, -:-)13:58
CBJCBJ-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)06:56
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD0:1(0:1, -:-, -:-)13:58
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]