Minnesota Wild - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 07. 02. 2025 v 01:30 SEČ
  MIN CAR  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2025 01:30Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2025 01:00Boston BruinsBOS-MINMinnesota Wild3:0PreviewReviewVideo
02. 02. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild6:0PreviewReviewVideo
31. 01. 2025 01:00Montreal CanadiensMTL-MINMinnesota Wild0:4PreviewReviewVideo
30. 01. 2025 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2025 01:30Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2025 02:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
02. 02. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
31. 01. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
29. 01. 2025 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild0:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2024 02:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
21. 01. 2024 23:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
20. 01. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
20. 11. 2022 02:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:1pPreviewReviewVideo
03. 04. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
13. 02. 2022 02:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2019 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild6:2PreviewReviewVideo
16. 11. 2019 20:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
24. 03. 2019 00:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes543218468176:1494-40-025-2920-6-112-12-36-42L
MIN Minnesota Wild543119466155:1556-40-028-2611-12-120-7-34-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes27206141101:691-10-012-157-31L
MIN Minnesota Wild24111212362:803-10-013-113-74L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild3020734393:753-30-015-156-42L
CAR Carolina Hurricanes27121232775:803-30-013-144-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25243Minnesota Wild MIN-CAR Carolina Hurricanes12148208

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alexander1986banfffunesgoloignacignac75jabkin
labushmachampmaly.petkomtlspalini

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
darth0banedilitexxefrancoaganco1jarynjindrich73
juventus1korim.beranekpackova.ivetpispetsilvia717jaja

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
emmetthojancharlica62kasatonakerrymatys1979
peteryk

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
banffdarth0banedilitemmettexxefrancoaganco1
hojanica62jabkinjindrich73juventus1machampmaly.petko
m.beranekmtlpackova.ivetpeteryksilvia7spalini

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
alexander1986funescharlignackerrylabushmatys1979
pispet

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1797189
CARCAR - BOSBOS15144821
CHICHI - LAKLAK119131314
STLSTL - MTLMTL139101017
NSHNSH - NYINYI22451414
DALDAL - NJDNJD23451415
WPGWPG - FLAFLA8421919
UTAUTA - MINMIN101391019
VGKVGK - OTTOTT3021522
ANAANA - VANVAN2652821
SJSSJS - BUFBUF15152227

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]