Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 02. 02. 2025 v 21:00 SEČ
  COL PHI  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 02. 2025 21:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers2:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2025 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues5:0PreviewReviewVideo
29. 01. 2025 01:30New York IslandersNYI-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
26. 01. 2025 19:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche4:5PreviewReviewVideo
25. 01. 2025 19:00Boston BruinsBOS-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 02. 2025 21:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers2:0PreviewReviewVideo
31. 01. 2025 01:30Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo
30. 01. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers5:0PreviewReviewVideo
28. 01. 2025 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
25. 01. 2025 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 11. 2024 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2024 19:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche4:7PreviewReviewVideo
10. 12. 2023 03:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
14. 12. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2022 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2022 02:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo
07. 12. 2021 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche5:7PreviewReviewVideo
02. 02. 2020 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2019 03:30Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers3:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche533021262175:1655-20-022-3115-10-215-11-04-61W
PHI Philadelphia Flyers532324652154:1819-60-026-2712-12-111-12-55-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche27151023292:885-20-010-176-41W
PHI Philadelphia Flyers25121212573:794-10-013-126-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche26151103083:770-00-012-145-51L
PHI Philadelphia Flyers28111252781:1025-50-013-153-73L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25213Colorado Avalanche COL-PHI Philadelphia Flyers4000331

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
abonentalexander1986aveomarbanffckkvvlkctibor88darth0bane
dilitemmettexxeflyers66francoafunesganco1
glumgolohojancharlica62ignacignac75
inanajabkinjarynjindrich73juventus1kasatonakerry
machampmaly.petkomatys1979m.beranekmtlpackova.ivetpeteryk
pispetrockysilvia7spalinithajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
francoarockyspalini

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986aveomarbanffckkvvlkctibor88darth0bane
dilitemmettflyers66funesganco1glumhojan
charlica62ignacinanajabkinjuventus1kerry
machampmaly.petkomatys1979m.beranekmtlpackova.ivetpeteryk
pispetsilvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI3101126
DETDET - STLSTL13109819
NSHNSH - TBLTBL3522718
NYINYI - EDMEDM61213620
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1720017
VANVAN - TORTOR3214314
DALDAL - CBJCBJ1810611
COLCOL - CGYCGY1900116
CARCAR - WPGWPG1511510
WSHWSH - MINMIN57395
PHIPHI - UTAUTA38486

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]