Calgary Flames - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 16. 10. 2024 v 03:00 SEČ
  CGY CHI  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2024 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2024 02:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
13. 10. 2024 04:00Calgary FlamesCGY-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo
10. 10. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames5:6pPreviewReviewVideo
19. 04. 2024 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2024 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
13. 10. 2024 04:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2024 02:00Winnipeg JetsWPG-CHIChicago Blackhawks2:1pPreviewReviewVideo
09. 10. 2024 04:00Utah MammothUTA-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2024 04:30Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks5:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2024 01:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
28. 01. 2024 04:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:0PreviewReviewVideo
07. 01. 2024 21:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
05. 04. 2023 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo
27. 01. 2023 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo
09. 01. 2023 01:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames4:3pPreviewReviewVideo
19. 04. 2022 02:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
03. 01. 2022 01:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo
24. 11. 2021 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
16. 02. 2020 04:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks4:8PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames3300616:91-00-01-21-0-02-0-03-03W
CHI Chicago Blackhawks311138:90-10-01-20-0-01-1-11-21W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames110026:30-00-00-11-01W
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2200410:61-00-01-12-02W
CHI Chicago Blackhawks311138:90-10-01-21-21W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24432Calgary Flames CGY-CHI Chicago Blackhawks3213824

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
abonentalexander1986banffckkvvlkctibor88dilitdumas
francoaganco1gasstglumgoloica62jaryn
juventus1kerrylacroixmaly.petkomatys1979m.beranekmtl
nightshiftpackova.ivetpetepetrzelpetterson76pispetrocky
silvia7spalinistanueelthajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
exxe

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
funeshojanignac75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986funesica62jabkinmatys1979petterson76rocky
thajskemenu

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbanffctibor88dilitdumasfrancoaganco1
gasstglumhojanjuventus1kerrykorilacroix
maly.petkom.beranekmtlnightshiftpetepetrzelpispet
silvia7spalinistanueel

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]