Detroit Red Wings - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 28. 02. 2024 v 01:00 SEČ
  DET WSH  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals8:3PreviewReviewVideo
26. 02. 2024 00:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
24. 02. 2024 18:00Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues6:1PreviewReviewVideo
23. 02. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-COLColorado Avalanche2:1pPreviewReviewVideo
19. 02. 2024 21:30Seattle KrakenSEA-DETDetroit Red Wings3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals8:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2024 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2024 00:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
23. 02. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals3:5PreviewReviewVideo
21. 02. 2024 01:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 02. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2022 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings4:3pPreviewReviewVideo
04. 11. 2022 00:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals3:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2022 01:30Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals1:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2021 01:30Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals0:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2021 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
01. 12. 2019 01:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2019 23:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2018 01:30Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings6:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2018 22:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings583220670205:18310-62-022-3617-8-515-12-17-35W
WSH Washington Capitals572721963150:1786-93-429-2815-9-512-12-45-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings30178539110:904-51-012-187-33W
WSH Washington Capitals2915953579:864-52-317-126-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings28151213195:936-11-010-187-33W
WSH Washington Capitals28121242871:922-41-112-163-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23904Detroit Red Wings DET-WSH Washington Capitals2473231

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (+1.5)
abonentdindaemmettexxefrancoagolohojan
charlica62ignacjabkinjarynjuventus1kerry
korimafijam.beranekpackova.ivetpetrzelpispetsilvia7
struntzthajskemenutwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alexander1986dilitganco1ignac75maly.petkomtlpetrsson

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
klindokopy5000matys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986jabkin

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdilitdindaemmettexxefrancoaganco1
hojancharlica62ignacjindrich73juventus1kerry
klindokopy5000korimafijamaly.petkomatys1979m.beranek
mtlpackova.ivetpetepetrssonpetrzelpispetsilvia7
struntzthajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930423
PITPIT - UTAUTA13117620
CARCAR - CBJCBJ3101919
DETDET - CHICHI2911523
STLSTL - BOSBOS510171313
NSHNSH - WSHWSH12911719
DALDAL - MTLMTL21821612
MINMIN - NYINYI2910719
ANAANA - BUFBUF10138917
LAKLAK - OTTOTT192111017
SJSSJS - VANVAN2514126
VGKVGK - NJDNJD2044716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]