Dallas Stars - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 27. 02. 2024 v 02:00 SEČ
  DAL NYI  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 02. 2024 02:00Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
25. 02. 2024 02:00Carolina HurricanesCAR-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2024 01:00Ottawa SenatorsOTT-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
21. 02. 2024 01:00New York RangersNYR-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
19. 02. 2024 19:00Boston BruinsBOS-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 02. 2024 02:00Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
24. 02. 2024 20:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
23. 02. 2024 02:00St. Louis BluesSTL-NYINew York Islanders4:0PreviewReviewVideo
21. 02. 2024 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders4:5pPreviewReviewVideo
18. 02. 2024 21:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers5:6pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2024 01:30New York IslandersNYI-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
11. 01. 2023 01:30New York IslandersNYI-DALDallas Stars1:2sPreviewReviewVideo
20. 11. 2022 02:00Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
06. 04. 2022 02:30Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2022 19:00New York IslandersNYI-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
05. 02. 2020 01:00New York IslandersNYI-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo
08. 12. 2019 03:00Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2018 02:00Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
18. 11. 2018 19:00New York IslandersNYI-DALDallas Stars2:6PreviewReviewVideo
14. 12. 2017 01:00New York IslandersNYI-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars593516878215:1799-82-221-3817-8-318-8-55-51W
NYI New York Islanders5723201460167:1957-141-422-3513-8-910-12-53-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars28178337115:968-31-04-245-51L
NYI New York Islanders3013893590:1004-90-312-183-74L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars31188541100:831-51-217-145-51W
NYI New York Islanders27101252577:953-51-110-173-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23901Dallas Stars DAL-NYI New York Islanders3041624

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkdilitemmettfrancoaganco1
golocharlica62ignacignac75jabkinjaryn
juventus1kerryklindokorimafijamatys1979m.beranek
mtlpackova.ivetpetepetrzelpispetsilvia7struntz
thajskemenutwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
hojanjindrich73kopy5000maly.petko

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
exxe

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dilitfrancoaica62jabkinmaly.petkomatys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986emmettexxeganco1hojancharl
ignacjuventus1kerryklindokopy5000korimafija
m.beranekmtlpackova.ivetpetepetrzelpispetsilvia7
struntzthajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16114225
OTTOTT - NYINYI26321313
TBLTBL - SEASEA27401017
FLAFLA - VANVAN3010225
NJDNJD - NYRNYR85181215
DETDET - PHIPHI1894719
CHICHI - WPGWPG6619422
NSHNSH - SJSSJS9139619
MINMIN - STLSTL20661512
EDMEDM - UTAUTA2443224
VGKVGK - CGYCGY3200224
COLCOL - PITPIT00000
ANAANA - BOSBOS00000
WSHWSH - NJDNJD00000
WPGWPG - CARCAR00000
TBLTBL - VANVAN00000

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]