Florida Panthers - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 11. 11. 2023 v 01:00 SEČ
  FLA CAR  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2023 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
09. 11. 2023 01:30Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
07. 11. 2023 01:00Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets5:4pPreviewReviewVideo
05. 11. 2023 01:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2023 00:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2023 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
05. 11. 2023 00:30New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
03. 11. 2023 00:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
31. 10. 2023 00:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 05. 2023 02:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
23. 05. 2023 02:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes1:0PreviewReviewVideo
21. 05. 2023 02:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers1:2pPreviewReviewVideo
19. 05. 2023 02:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
14. 04. 2023 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes4:6PreviewReviewVideo
31. 12. 2022 01:30Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers4:0PreviewReviewVideo
10. 11. 2022 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
17. 02. 2022 01:30Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
09. 01. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
06. 11. 2021 23:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes138501645:444-01-06-74-0-04-5-06-42W
FLA Florida Panthers127411535:352-10-06-64-1-03-3-17-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes4400814:72-00-03-14-04W
FLA Florida Panthers5410817:131-00-03-24-13W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes9450831:372-01-03-64-51W
FLA Florida Panthers7331718:221-10-03-43-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23182Florida Panthers FLA-CAR Carolina Hurricanes1119141025

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
alexander1986dilitemmetthiguaincharlignacignac75
maly.petkopackova.ivetpetrzelsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkctibor88francoafunesganco1glumgolo
hojanica62jarynjindrich73joe33juventus1klindo
krab88matys1979pepatlamoleppetrssonthajskemenu

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
alevesdindadumasexxegasstkerrykori
mafijam.beranekmoogmtlpetterson76vavrinhovohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitfrancoafuneshiguainica62krab88
mafijamatys1979vavrinho

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
dindadumasemmettganco1gasstglumhojan
charlignacjuventus1kerryklindomaly.petkom.beranek
mirkrumoogmtlpackova.ivetpepatlamoleppetrssonpetrzel
petterson76silvia7thajskemenuvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA2:1(2:0, 0:1, -:-)28:59
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA2:1(2:0, 0:1, -:-)28:59
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]