Arizona Coyotes - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 13. 03. 2023 v 02:30 SEČ
  ARI MIN  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2023 02:30Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild5:4pPreviewReviewVideo
12. 03. 2023 00:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
10. 03. 2023 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2023 03:00Arizona CoyotesARI-STLSt. Louis Blues6:2PreviewReviewVideo
06. 03. 2023 01:00Arizona CoyotesARI-NJDNew Jersey Devils4:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2023 02:30Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild5:4pPreviewReviewVideo
12. 03. 2023 05:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
09. 03. 2023 01:30Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
08. 03. 2023 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames0:1sPreviewReviewVideo
05. 03. 2023 04:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild0:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2023 03:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2023 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes2:1PreviewReviewVideo
27. 11. 2022 20:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes4:3PreviewReviewVideo
27. 04. 2022 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:5PreviewReviewVideo
01. 12. 2021 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2021 04:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
22. 04. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild1:4PreviewReviewVideo
20. 04. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
14. 04. 2021 20:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2021 01:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild663821783191:17311-77-436-3021-10-317-11-48-22W
ARI Arizona Coyotes6623321157183:2335-113-329-3716-11-37-21-84-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild34211034599:929-35-320-146-41L
ARI Arizona Coyotes30161133593:975-33-014-166-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild32171143892:812-42-116-165-54W
ARI Arizona Coyotes3672182290:1360-80-315-211-93L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22636Arizona Coyotes ARI-MIN Minnesota Wild116171911

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
alexander1986amadore77ckkvvlkexxeflyers66glumcharl
kerrymatys1979petrzelpetterson76

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
funeshiguainica62jarynjindrich73ondon

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
abonentdindaemmettfrancoaganco1gasstgolo
hojanignac75juventus1krab88m.beranekpetrssonsilvia7
thajskemenutwisterzdeno11

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkdindaemmettexxefrancoa
ganco1higuainhojanica62juventus1krab88matys1979
m.beranekpetterson76silvia7thajskemenutwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
amadore77flyers66funesgasstglumcharlkerry
ondonpetrssonpetrzelzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1395167
CARCAR - BOSBOS12123519
CHICHI - LAKLAK11881112
STLSTL - MTLMTL12510914
NSHNSH - NYINYI18441112
DALDAL - NJDNJD19341113
WPGWPG - FLAFLA6417914
UTAUTA - MINMIN8109618
VGKVGK - OTTOTT2520419
ANAANA - VANVAN2151717
SJSSJS - BUFBUF12132123

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]