Boston Bruins - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 20. 02. 2023 v 19:00 SEČ
  BOS OTT  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2023 19:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
18. 02. 2023 23:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-BOSBoston Bruins0:5PreviewReviewVideo
15. 02. 2023 02:30Dallas StarsDAL-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
11. 02. 2023 21:30Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2023 19:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
19. 02. 2023 20:00Ottawa SenatorsOTT-STLSt. Louis Blues7:2PreviewReviewVideo
18. 02. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
15. 02. 2023 01:30New York IslandersNYI-OTTOttawa Senators2:3sPreviewReviewVideo
14. 02. 2023 01:30Ottawa SenatorsOTT-CGYCalgary Flames4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo
19. 10. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins7:5PreviewReviewVideo
15. 04. 2022 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
12. 02. 2022 18:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins0:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2021 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2019 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2019 00:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins55428589207:1176-52-326-2923-2-319-6-26-43W
OTT Ottawa Senators552724458171:1767-42-022-3316-12-211-12-27-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins28232349106:544-32-213-157-31W
OTT Ottawa Senators301612234100:923-21-012-185-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins27196240101:632-20-113-147-33W
OTT Ottawa Senators25111222471:844-21-010-155-53W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22480Boston Bruins BOS-OTT Ottawa Senators3300226

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentalexander1986amadore77ctibor88dindaemmettexxe
flyers66francoafunesganco1gasstglumgolo
higuainhojancharlica62ignac75jindrich73juventus1
kerrykrab88matys1979m.beranekmtlondonpete
petrssonpetrzelsilvia7twisterzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ctibor88petrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986amadore77emmettflyers66francoafunes
ganco1gasstglumhiguainhojancharlica62
jindrich73juventus1kerrykrab88matys1979m.beranekmtl
ondonpetrzelsilvia7twisterzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI1:2(1:1, 0:1, -:-)30:58
DETDET-STLSTL4:1(1:1, 3:0, -:-)34:00
NSHNSH-TBLTBL0:0(0:0, -:-, -:-)09:56
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)08:55
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)08:55
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1920019
VANVAN - TORTOR3216316
DALDAL - CBJCBJ2010613
COLCOL - CGYCGY2100118
CARCAR - WPGWPG1711611
WSHWSH - MINMIN674106
PHIPHI - UTAUTA48588

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]