Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 19. 02. 2023 v 04:30 SEČ
  VGK TBL  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2023 04:30Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning5:4PreviewReviewVideo
17. 02. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-SJSSan Jose Sharks2:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2023 21:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks7:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2023 02:00Minnesota WildMIN-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo
08. 02. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2023 04:30Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning5:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2023 03:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning1:0sPreviewReviewVideo
15. 02. 2023 03:00Colorado AvalancheCOL-TBLTampa Bay Lightning3:4sPreviewReviewVideo
11. 02. 2023 19:00Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning1:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 01. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-VGKVegas Golden Knights2:3sPreviewReviewVideo
22. 12. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning3:4PreviewReviewVideo
21. 02. 2020 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning5:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-VGKVegas Golden Knights4:2PreviewReviewVideo
06. 02. 2019 01:30Tampa Bay LightningTBL-VGKVegas Golden Knights2:3sPreviewReviewVideo
27. 10. 2018 00:00Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-VGKVegas Golden Knights1:4PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning543516373191:1577-32-219-3521-4-214-12-16-41L
VGK Vegas Golden Knights553318470179:1538-43-125-3016-13-017-5-45-54W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning27214244111:693-21-19-189-11W
VGK Vegas Golden Knights29161303285:784-01-014-156-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2617543894:754-42-111-154-62W
TBL Tampa Bay Lightning27141212980:884-11-110-175-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22472Vegas Golden Knights VGK-TBL Tampa Bay Lightning7185619

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
abonentamadore77dindaflyers66golocharlpetrzel

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alexander1986ckkvvlkfrancoaganco1glumhiguainhojan
ica62jarynjoe33juventus1krab88matys1979m.beranek
ondonpetrssonpetterson76silvia7

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
exxefunesgasstignac75kerry

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986francoahiguainica62petrssonpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77dindaflyers66funesganco1gasst
glumhojancharljuventus1kerrykrab88matys1979
m.beranekmoogondonpetrzelsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)07:59
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)07:59
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]