Atlanta Thrashers - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 25. 02. 2007 v 01:00 SEČ
  ATL CAR  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning4:5pPreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers1:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
14. 02. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers1:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2007 01:00Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes3:5PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers1:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers3:4sPreviewReviewVideo
02. 11. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes2:5PreviewReviewVideo
26. 10. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers5:4pPreviewReviewVideo
14. 10. 2006 01:30Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes3:4PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2006 02:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
29. 01. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
27. 01. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes1:5PreviewReviewVideo
05. 01. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers6331321062192:20010-106-323-4014-15-617-17-42-81L
CAR Carolina Hurricanes633132762189:1974-70-427-3616-16-415-16-35-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes321616432100:1022-40-313-193-71W
ATL Atlanta Thrashers29141562896:904-63-29-203-74L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers34171743496:1106-43-114-204-61W
CAR Carolina Hurricanes31151633089:952-30-114-176-41W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)17:00
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)17:00
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]