St. Louis Blues - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. zápas 2. kola play off 2021/22)


Začátek zápasu: 24. 05. 2022 v 03:30 SEČ
  STL COL  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 05. 2022 03:30St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche3:6PreviewReviewVideo
22. 05. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo
20. 05. 2022 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
18. 05. 2022 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
13. 05. 2022 03:30St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 05. 2022 03:30St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche3:6PreviewReviewVideo
22. 05. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo
20. 05. 2022 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
18. 05. 2022 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
10. 05. 2022 03:30Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 05. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo
20. 05. 2022 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
18. 05. 2022 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
27. 04. 2022 03:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo
17. 10. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues3:5PreviewReviewVideo
23. 05. 2021 23:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo
22. 05. 2021 03:30St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche1:5PreviewReviewVideo
20. 05. 2021 04:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
18. 05. 2021 04:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche321049:81-00-02-11-1-01-0-02-11W
STL St. Louis Blues311138:90-10-02-10-1-01-0-11-21L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche211024:61-00-02-01-11L
STL St. Louis Blues101002:50-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues210136:40-10-02-01-11W
COL Colorado Avalanche110025:20-00-00-11-01W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche76101230:172-00-03-43-1-03-0-06-11W
STL St. Louis Blues95311130:250-10-03-62-2-03-1-15-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche4310613:92-00-03-13-11L
STL St. Louis Blues4220413:130-00-00-42-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues5311717:120-10-03-23-21W
COL Colorado Avalanche3300617:80-00-00-33-03W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche8256197119312:23410-74-233-4932-5-424-14-34-62L
STL St. Louis Blues82492211109311:2426-112-331-5126-10-523-12-67-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche41325468172:1076-42-215-267-31L
STL St. Louis Blues412610557156:1154-51-115-266-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues412312652155:1272-61-216-258-21L
COL Colorado Avalanche412414351140:1274-32-018-235-54L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21547St. Louis Blues STL-COL Colorado Avalanche41210419

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
alexander1986ckkvvlkpackova.ivetsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitemmettflyers66funesgoloignac75juventus1
maly.petkom.beranekondonpetrssontwister

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
abonentdindaforward01francoahojancharlica62
kerrymatys1979petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
flyers66charljuventus1matys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkdilitdindaemmettforward01francoa
funeshojanica62kerrymaly.petkom.beranekondon
packova.ivetpetrssonpetterson76silvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1420015
VANVAN - TORTOR3211213
DALDAL - CBJCBJ1510510
COLCOL - CGYCGY1600114
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]