Dallas Stars - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 15. 04. 2022 v 02:00 SEČ
  DAL MIN  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 04. 2022 02:00Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild2:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2022 03:30Dallas StarsDAL-TBLTampa Bay Lightning1:0PreviewReviewVideo
11. 04. 2022 01:00Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars4:6PreviewReviewVideo
09. 04. 2022 20:00Dallas StarsDAL-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
08. 04. 2022 02:30Dallas StarsDAL-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 04. 2022 02:00Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild2:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2022 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers5:1PreviewReviewVideo
10. 04. 2022 23:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
09. 04. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild4:3pPreviewReviewVideo
06. 04. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2022 22:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars3:6PreviewReviewVideo
21. 12. 2021 02:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild7:4PreviewReviewVideo
19. 11. 2021 02:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars7:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2020 02:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2020 03:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars7:0PreviewReviewVideo
01. 12. 2019 21:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars3:2sPreviewReviewVideo
30. 10. 2019 01:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild6:3PreviewReviewVideo
07. 04. 2019 02:00Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild3:0PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 01:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2019 02:00Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild724521696268:22312-65-426-4626-7-219-14-47-32W
DAL Dallas Stars734227488215:21714-44-240-3323-10-219-17-26-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild35267254143:1039-22-110-259-12W
DAL Dallas Stars352310248115:995-21-018-176-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild371914442125:1203-43-316-214-62L
DAL Dallas Stars381917240100:1189-23-222-167-31W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21364Dallas Stars DAL-MIN Minnesota Wild81261210

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
abonentalexander1986dilitkerrymaly.petkomatys1979packova.ivet
petrsson

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
emmettfrancoagolohojancharljarynjuventus1
krab88m.beranekondonsilvia7twister

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
ckkvvlkdindaflyers66funesignac75petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkdilitemmettjuventus1maly.petkomatys1979
m.beranekpackova.ivetpetterson76silvia7twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
dindaflyers66francoafuneshojancharlkerry
krab88ondonpetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2420417
TORTOR - NYRNYR8143615
OTTOTT - SJSSJS2033515
NJDNJD - ANAANA2230812
PITPIT - FLAFLA4912912
NYINYI - LAKLAK1393165
STLSTL - VGKVGK3220318
DALDAL - WPGWPG2222146
CGYCGY - MINMIN34181110
EDMEDM - CARCAR8134219
SEASEA - UTAUTA41011416
VANVAN - DETDET1942218

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]