Arizona Coyotes - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 05. 01. 2022 v 03:00 SEČ
  ARI WPG  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2022 03:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets1:3PreviewReviewVideo
29. 12. 2021 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes8:7sPreviewReviewVideo
18. 12. 2021 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes5:6pPreviewReviewVideo
16. 12. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2022 03:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets1:3PreviewReviewVideo
02. 01. 2022 22:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets4:5pPreviewReviewVideo
19. 12. 2021 21:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
15. 12. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2021 01:30Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes0:1PreviewReviewVideo
10. 03. 2020 01:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2019 02:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes2:4PreviewReviewVideo
07. 04. 2019 04:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets2:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2018 22:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes5:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes4:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 04:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2017 01:30Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets31151153595:913-51-313-1810-6-15-5-45-52W
ARI Arizona Coyotes3062131563:1173-30-316-142-10-14-11-22-81L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets1710612159:452-11-16-115-51W
ARI Arizona Coyotes132101530:561-10-15-82-86L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets145541436:461-40-27-74-61W
ARI Arizona Coyotes1741121033:612-20-211-64-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20768Arizona Coyotes ARI-WPG Winnipeg Jets4823425

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
alexander1986elguajekerrypackova.ivet

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkgolocharljoe33kracam.beraneknuovacchinni
ondon

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
abonentctibor88czabajdilitdindaemmettflyers66
forward01francoafunesglumhojanica62ignac75
jarynjuventus1krab88maly.petkomatys1979petrssonsilvia7
tatuldatwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkelguajekrab88nuovacchinni

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88czabajdilitdindaemmettflyers66
forward01francoafunesglumhojancharlica62
juventus1kerrymaly.petkomatys1979m.beranekondonpackova.ivet
petrssonsilvia7tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1695179
CARCAR - BOSBOS14133621
CHICHI - LAKLAK119101313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441214
DALDAL - NJDNJD22341314
WPGWPG - FLAFLA8418917
UTAUTA - MINMIN9129819
VGKVGK - OTTOTT2721521
ANAANA - VANVAN2451720
SJSSJS - BUFBUF13152126

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]