Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 12. 12. 2021 v 04:00 SEČ
Rogers Place
(diváků: 18025)
1 EDM

CAR 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
EDM010
CAR111
Po třetinách0:11:21:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
EDM1049
CAR10147
Po třetinách10:1014:2423:31

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
EDM40/23450.8%9510
CAR41/22249.2%7812

Přehled gólů

1. třetina
07:17CAR0:1videoBekhendPPG: Sebastian Aho (14)A: Vincent Trocheck (12)A: Teuvo Teravainen (13)
2. třetina
06:19CAR0:2videoStř. příklepemG: Nino Niederreiter (6)A: Sebastian Aho (17)
10:11EDM1:2videoStř. příklepemG: Ryan Nugent-Hopkins (3)A: Jesse Puljujarvi (12)A: Darnell Nurse (12)
3. třetina
17:16CAR1:3videoStř. zápěstímG: Sebastian Aho (15)A: Teuvo Teravainen (14)A: Ian Cole (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
06:25EDM2 minZack KassianNaražení na hrazení (Andrei Svechnikov)
2. třetina
07:05EDM2 minEvan BouchardPodražení (Seth Jarvis)
3. třetina
06:19CAR2 minBrady SkjeiHákování (Ryan Nugent-Hopkins)
10:55CAR2 minBrady SkjeiNedovolené bránění (Connor McDavid)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
EDM19Mikko Koskinen (prohra)24 - 260 - 04 - 528 - 3190.32%057:37
EDM74Stuart Skinner
CAR31Frederik Andersen (výhra)18 - 190 - 04 - 422 - 2395.65%060:00
CAR32Antti Raanta

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
93Ryan Nugent-HopkinsCentr101+103212056%19:51
13Jesse PuljujarviPravé křídlo011-1012000-17:51
25Darnell NurseObránce0110016100-28:51
5Cody CeciObránce0000022300-18:42
10Derek RyanCentr000000100025%09:27
14Devin ShoreCentr000000001067%08:11
18Zach HymanLevé křídlo000-1031010-16:25
22Tyson BarrieObránce0000022010-20:08
29Leon DraisaitlCentr000-103000048%22:51
37Warren FoegeleLevé křídlo000+1010000100%14:09
44Zack KassianPravé křídlo0000213001-13:43
56Kailer YamamotoPravé křídlo0000001100-14:01
70Colton SceviourCentr0000000111-11:22
71Ryan McLeodCentr000000011160%14:26
75Evan BouchardObránce000-2212000-20:30
80Markus NiemelainenObránce00000110100-14:52
84William LagessonObránce0000011010-12:05
97Connor McDavidCentr000-203111245%22:06

#CAR Carolina HurricanesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
20Sebastian AhoCentr213+205210160%16:52
86Teuvo TeravainenLevé křídlo022+2010110100%17:04
21Nino NiederreiterPravé křídlo101+2010000-10:42
16Vincent TrocheckCentr011002110052%20:48
28Ian ColeObránce011+1022110-25:50
7Brendan SmithObránce000-1022010-13:06
11Jordan StaalCentr000003201135%17:01
18Derek StepanCentr000-1020000-10:58
24Seth JarvisCentr000-1010110-14:04
25Ethan BearObránce000-1010101-10:56
37Andrei SvechnikovPravé křídlo0000032010-18:48
64Jalen ChatfieldObránce000+1003300-18:29
71Jesper FastPravé křídlo0000000000-13:56
74Jaccob SlavinObránce000+1031202-29:49
76Brady SkjeiObránce000+1402100-19:27
78Steven LorentzCentr0000041001-10:58
82Jesperi KotkaniemiCentr000-100300250%11:30
88Martin Necas czeCentr0000011000-15:42

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Sebastian Aho
Sebastian Aho
G: 2, A: 1, P: 3
S: 5, +/-: +2
Ryan Nugent-Hopkins
Ryan Nugent-Hopkins
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1
Jaccob Slavin
Jaccob Slavin
G: 0, A: 0, P: 0
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Trevor Hanson
#14 - Trevor Hanson
Peter MacDougall
#45 - Peter MacDougall
Bevan Mills
#53 - Bevan Mills
Travis Toomey
Travis Toomey

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20604Edmonton Oilers EDM-CAR Carolina Hurricanes17128624

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentalexander1986czabajdindaelguajegolocharl
ignac75inanajarynmibdevilsmik848moognuovacchinni
rockysilvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitemmetthojanjuventus1krab88kracamaly.petko
matys1979ondonpackova.ivetpetterson76twister

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
aveomarctibor88dukyflyers66francoafuneskerry
m.beranek

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
czabajdilitfunesmaly.petkopackova.ivetpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentaveomarctibor88dindaelguajeemmettflyers66
francoahojancharlinanajindrich73kerrykrab88
matys1979m.beranekmik848moognuovacchinniondonsilvia7
tatuldatwisterxamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)32:56
CBJCBJ-FLAFLA1:3(1:0, 0:3, -:-)31:55
MTLMTL-BUFBUF2:1(1:1, 1:0, -:-)24:00
CARCAR-WSHWSH0:1(0:1, -:-, -:-)16:00
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, -:-, -:-)04:59
NYRNYR-TBLTBL1:0(1:0, -:-, -:-)11:57
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)05:58
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)32:56
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)05:58
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]