Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 05. 12. 2021 v 01:30 SEČ
PNC Arena
(diváků: 18680)
6 CAR

BUF 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CAR231
BUF110
Po třetinách2:15:26:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CAR13610
BUF91213
Po třetinách13:919:2129:34

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CAR170/01962.9%9311
BUF01/31637.1%8911

Přehled gólů

1. třetina
02:16CAR1:0videoStř. příklepemG: Teuvo Teravainen (5)A: Sebastian Aho (13)A: Nino Niederreiter (4)
13:59CAR2:0videoObjetí brankyG: Martin Necas cze (5)A: Seth Jarvis (5)A: Vincent Trocheck (10)
19:28BUF2:1videoStř. golfemG: Henri Jokiharju (1)A: Jeff Skinner (8)A: Victor Olofsson (10)
2. třetina
03:44CAR3:1videoStř. golfemG: Ian Cole (1)A: Vincent Trocheck (11)
04:08CAR4:1videoStř. příklepemG: Vincent Trocheck (5)
11:42CAR5:1videoStř. zápěstímG: Nino Niederreiter (5)A: Sebastian Aho (14)
19:34BUF5:2videoTečPPG: Zemgus Girgensons (5)A: Jacob Bryson (6)A: Kyle Okposo (11)
3. třetina
01:09CAR6:2videoStř. příklepemSHG: Teuvo Teravainen (6)A: Sebastian Aho (15)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
06:47CAR2 minIan ColePodražení (Cody Eakin)
17:47CAR5 minVincent TrocheckNaražení na hrazení (trest odseděl Nino Niederreiter)(Tage Thompson)
17:47CAR10 minVincent Trocheck
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CAR32Antti Raanta (výhra)28 - 290 - 04 - 532 - 3494.12%060:00
CAR31Frederik Andersen
BUF47Malcolm Subban (prohra)17 - 222 - 30 - 019 - 2576.00%049:57
BUF80Aaron Dell 4 - 40 - 00 - 04 - 4100%010:03

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CAR Carolina HurricanesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
16Vincent TrocheckCentr123+3153010058%09:16
20Sebastian AhoCentr033+304100158%18:45
86Teuvo TeravainenLevé křídlo202+504002050%17:46
21Nino NiederreiterPravé křídlo112+4021010-17:52
28Ian ColeObránce101+1224011-19:02
88Martin Necas czeCentr101+1020010-14:57
24Seth JarvisCentr011+1011010-13:44
7Brendan SmithObránce000+2011200-17:09
11Jordan StaalCentr000-101210071%15:00
18Derek StepanCentr000002210177%17:08
25Ethan BearObránce0000001000-12:48
42Maxime LajoieObránce000+1011200-12:45
64Jalen ChatfieldObránce000+2014010-19:20
71Jesper FastPravé křídlo000-1010200-16:17
74Jaccob SlavinObránce000+1000100-20:39
76Brady SkjeiObránce000+3000000-18:28
78Steven LorentzCentr000-1020010-17:08
82Jesperi KotkaniemiCentr000002110033%14:56

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Henri JokiharjuObránce101-1022110-19:44
28Zemgus GirgensonsLevé křídlo101-103400050%16:23
21Kyle OkposoPravé křídlo011-1004000100%15:27
53Jeff SkinnerLevé křídlo011003000225%17:58
71Victor OlofssonLevé křídlo0110040001-17:42
78Jacob BrysonObránce011-1011001-18:45
4Will ButcherObránce000-1010110-16:04
13Mark PysykObránce000-2010100-19:22
20Cody EakinCentr000-301201057%14:07
24Dylan CozensCentr000-104000138%14:52
26Rasmus DahlinObránce000-3011110-22:49
29Vinnie HinostrozaCentr000-3021000-12:41
33Colin MillerObránce000-1010200-18:38
37Casey MittelstadtCentr000-203012021%19:14
57Brett MurrayLevé křídlo000-1030011-12:51
72Tage ThompsonPravé křídlo000002110229%15:32
74Rasmus AsplundCentr000-1020201-15:07
96Anders BjorkLevé křídlo000-3000100-12:44

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Teuvo Teravainen
Teuvo Teravainen
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: +5
Sebastian Aho
Sebastian Aho
G: 0, A: 3, P: 3
S: 4, +/-: +3
Antti Raanta
Antti Raanta
Zákroky: 32
Saves: 94.12%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Ghislain Hebert
#22 - Ghislain Hebert
Conor O'Donnell
Conor O'Donnell
Ryan Galloway
#82 - Ryan Galloway
Mark Shewchyk
#92 - Mark Shewchyk

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20550Carolina Hurricanes CAR-BUF Buffalo Sabres3441427

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
abonentalexander1986aveomarbernes68ctibor88dilitdinda
elguajeemmettflyers66forward01francoafunesgolo
hojanignac75inanajarynjindrich73juventus1kerry
krab88maly.petkomatys1979m.beranekmibdevilsmik848mtl
nuovacchinniondonpackova.ivetpetterson76silvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charlkracamoogrocky

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
duky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
matys1979moogmtlnuovacchinni

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentctibor88dilitdindaelguajeemmettflyers66
forward01francoafuneshojancharljindrich73juventus1
kerrykrab88maly.petkom.beranekmibdevilsmik848ondon
packova.ivetpetepetterson76rockysilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]