Chicago Blackhawks - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 22. 04. 2021 v 01:00 SEČ
  CHI NSH  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 04. 2021 01:00Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo
20. 04. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
18. 04. 2021 01:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks0:4PreviewReviewVideo
16. 04. 2021 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
13. 04. 2021 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 04. 2021 01:00Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo
20. 04. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
18. 04. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
16. 04. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
14. 04. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-TBLTampa Bay Lightning7:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 04. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
03. 04. 2021 21:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo
29. 03. 2021 02:00Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
28. 03. 2021 01:00Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
28. 01. 2021 01:30Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks2:1sPreviewReviewVideo
27. 01. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
22. 02. 2020 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators2:1pPreviewReviewVideo
10. 01. 2020 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
17. 11. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks2:7PreviewReviewVideo
30. 10. 2019 01:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators472521151126:1328-15-026-2114-9-011-12-16-41W
CHI Chicago Blackhawks462120547129:1447-52-221-2511-8-210-12-35-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2314902866:594-02-013-107-33W
CHI Chicago Blackhawks2111822469:612-21-110-115-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks25101232360:835-31-111-143-71L
NSH Nashville Predators24111212360:734-13-013-117-32L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19949Chicago Blackhawks CHI-NSH Nashville Predators156111216

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
abonentbenourdesspidindadumasemmetthojan
ica62ignac75kerrykorimatys1979m.beraneknuovacchinni
pete

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
forward01francoagolohromejuventus1silvia7

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
amadore77ckkvvlkdilitfunesjirik19krab88lukin
maly.petkomtlpackova.ivetpetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentemmettfrancoafuneshojanhromejirik19
juventus1krab88mtlpetesilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
amadore77benourckkvvlkdilitdindadumasforward01
ica62kerrykorimaly.petkomatys1979m.beraneknuovacchinni
packova.ivetpetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH1:0(1:0, -:-, -:-)09:56
TORTOR-NYRNYR1:1(1:1, -:-, -:-)07:00
OTTOTT-SJSSJS2:0(2:0, -:-, -:-)08:58
NJDNJD-ANAANA1:0(1:0, -:-, -:-)11:57
PITPIT-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)09:55
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]