Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. zápas 0. kola play off 2019/20)


Začátek zápasu: 04. 08. 2020 v 22:00 SEČ
  TOR CBJ  

Klíč k výhře


TOR Probuzení Tavarese a Marnera

Columbusu se skvěle dařilo odstavit Austona Matthewse, čímž se otevřel prostor pro Mitche Marnera a Johna Tavarese. Ti ale svou příležitost v prvním utkání nevyužili. Naopak. Byli v podstatě neviditelní. Nemusíte být hokejoví odborníci, abyste přišli na to, že bez třech hlavních tahounů si Leafs vylámali na houževnatém soupeři zuby. Pokud opět nechtějí čelit vyhoření hned v úvodu play off, musejí svěřenci kouče Keefea zabrat. A vše začíná u vůdců.

CBJ Nic neměnit

Pokud se někdy trenéři v juniorských soutěžích rozhodnou naučit své hráče takticky perfektně zvládnutou defenzivu, měli by promítat záběry z prvního klání této série. Blue Jackets dokázali hrát velmi disciplinovaně, efektivně eliminovat největší hrozby ze strany soupeře a opírali se o jistý výkon Joonase Korpisala. A dočkali se odměny, když se radovali z triumfu v poměru 2:0. Columbus tedy nic na své hře měnit nemusí. To je cesta k úspěchu.

Tip redakce NHLportal.cz: 0



Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 08. 2020 22:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
03. 08. 2020 02:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets0:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2020 00:00Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
07. 03. 2020 04:00Anaheim DucksANA-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
06. 03. 2020 04:30Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs1:0sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 08. 2020 22:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
03. 08. 2020 02:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets0:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2020 03:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets1:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2020 05:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2020 02:30Calgary FlamesCGY-CBJColumbus Blue Jackets3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 08. 2020 02:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets0:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets3:4pPreviewReviewVideo
05. 10. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
29. 12. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
20. 11. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets6:3PreviewReviewVideo
09. 01. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
21. 12. 2017 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
10. 04. 2017 00:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo

Statistiky v 0. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets110022:00-00-01-00-0-01-0-01-01W
TOR Toronto Maple Leafs101000:20-00-01-00-1-00-0-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets000000:00-00-00-00-00
TOR Toronto Maple Leafs101000:20-00-01-00-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets110022:00-00-01-01-01W
TOR Toronto Maple Leafs000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets110022:00-00-01-00-0-01-0-01-01W
TOR Toronto Maple Leafs101000:20-00-01-00-1-00-0-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets000000:00-00-00-00-00
TOR Toronto Maple Leafs101000:20-00-01-00-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets110022:00-00-01-01-01W
TOR Toronto Maple Leafs000000:00-00-00-00-00

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs703625981238:2278-91-523-4718-9-718-16-25-51W
CBJ Columbus Blue Jackets7033221581180:1878-150-442-2820-12-413-10-113-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets36201244494:836-40-125-115-51W
TOR Toronto Maple Leafs34189743114:1076-70-415-196-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs361816238124:1202-21-18-283-73L
CBJ Columbus Blue Jackets341310113786:1042-110-317-172-81W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19109Toronto Maple Leafs TOR-CBJ Columbus Blue Jackets16541010

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (+1.5)
abonentaveomarburneyhojanica62ignac75jaryn
joe33matys1979m.beranekmilan49milan52nuovacchinnipetrsson
silvia7vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
benourfrancoainanajakubsichtakrab88

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
charlkerryolda1987soublcze

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentburneyfrancoacharlica62jakubsichtam.beranek
petepetrssonvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
benourhojankerrykrab88matys1979milan49milan52
nuovacchinniolda1987silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ0:3(0:3, -:-, -:-)07:00
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:3(0:3, -:-, -:-)07:00
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]