Arizona Coyotes - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 31. 01. 2020 v 03:30 SEČ
  ARI LAK  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2020 03:30Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
30. 01. 2020 04:00Anaheim DucksANA-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
18. 01. 2020 21:00Edmonton OilersEDM-ARIArizona Coyotes7:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2020 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes3:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2020 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2020 03:30Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
30. 01. 2020 04:00Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2020 01:00Philadelphia FlyersPHI-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
17. 01. 2020 01:00Florida PanthersFLA-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
15. 01. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings4:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2019 22:00Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
19. 11. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
03. 04. 2019 04:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:1PreviewReviewVideo
05. 12. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes1:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
14. 03. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings4:3sPreviewReviewVideo
04. 02. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes6:0PreviewReviewVideo
25. 11. 2017 03:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ARI Arizona Coyotes522621557148:1427-55-327-2512-10-214-11-34-63L
LAK Los Angeles Kings511828541127:1625-50-227-2411-11-17-17-42-85L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes24121022676:641-21-210-145-51W
LAK Los Angeles Kings23111112362:642-10-013-104-64L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes28141133172:786-34-117-113-75L
LAK Los Angeles Kings2871741865:983-40-214-143-74L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18796Arizona Coyotes ARI-LAK Los Angeles Kings34822014

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
abonentaveomarbenourburneycairns.33ckkvvlkdesspi
dindaerhy37francoahojancharlica62ignac75
jarynjoe33juventus1keffykerrykorimaly.petko
matys1979m.beranekmilan49milan52milan66olda1987ondon
packova.ivetpaul68petepetterson76silvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
amadore77bublinhudilitfunesgolokinghanspopelka
putenka

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
hromepetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourburneydindaerhy37francoafuneshojan
hromejuventus1maly.petkom.beranekmilan49milan52packova.ivet
paul68petrssonpetterson76putenkasilvia7twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77bublinhucairns.33dilitcharlica62
joe33kerrykinghanskorimatys1979olda1987ondon

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]