San Jose Sharks - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 13. 11. 2019 v 04:30 SEČ
  SJS EDM  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 11. 2019 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
10. 11. 2019 04:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators2:1sPreviewReviewVideo
08. 11. 2019 04:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild6:5PreviewReviewVideo
06. 11. 2019 04:00San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2019 02:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 11. 2019 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
11. 11. 2019 03:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers2:6PreviewReviewVideo
09. 11. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-NJDNew Jersey Devils4:0PreviewReviewVideo
07. 11. 2019 02:30Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
05. 11. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-ARIArizona Coyotes2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2019 01:00Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks2:5PreviewReviewVideo
09. 01. 2019 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers7:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2018 22:00Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks4:7PreviewReviewVideo
21. 11. 2018 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers3:4pPreviewReviewVideo
15. 03. 2018 02:30Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo
28. 02. 2018 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers5:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 04:00San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReviewVideo
19. 12. 2017 03:00Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
23. 04. 2017 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers1912522658:483-21-111-86-2-16-3-15-52W
SJS San Jose Sharks1871011548:641-11-06-125-4-02-6-14-63W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers96211331:281-10-04-56-31W
SJS San Jose Sharks95401028:281-01-03-65-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers106311327:202-11-17-36-43W
SJS San Jose Sharks9261520:360-10-03-62-73L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18292San Jose Sharks SJS-EDM Edmonton Oilers231617742

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
burneycairns.33diliterhy37forward01inanajoe33
kerrykinghanslkwfahrermaly.petkomarimathieu-29milan49
milan52milan66moognavarowskiondonpackova.ivetpaul68
petevohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentaveomarbublinhuckkvvlkgolohojanignac75
juventus1krab88kracamatys1979mtlolda1987petrsson
petterson76putenka

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
amadore77argodcbruinsbenourdesspifuneshromecharl
ica62jarynkeffykorimachym.beranekpasta82
rockysilvia7twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
amadore77hojanhromekracamtlolda1987petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentargodcbruinsbenourbublinhuckkvvlkdilitdinda
erhy37forward01funescharlica62joe33juventus1
keffykerrykinghanskorikrab88lacroixlkwfahrer
maly.petkomarimathieu-29matys1979m.beranekmilan49milan52
milan66moognavarowskiondonpackova.ivetpasta82paul68
petepetrssonputenkarockysilvia7twistervohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2320320
PITPIT - UTAUTA1185517
CARCAR - CBJCBJ2401815
DETDET - CHICHI2311518
STLSTL - BOSBOS38141211
NSHNSH - WSHWSH1069616
DALDAL - MTLMTL17621310
MINMIN - NYINYI2210616
ANAANA - BUFBUF896815
LAKLAK - OTTOTT1617913
SJSSJS - VANVAN2003122
VGKVGK - NJDNJD1443713

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.COLManson- dolní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]