Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 17. 10. 2019 v 01:00 SEČ
  PIT COL  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo
14. 10. 2019 01:00Winnipeg JetsWPG-PITPittsburgh Penguins2:7PreviewReviewVideo
13. 10. 2019 02:00Minnesota WildMIN-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo
11. 10. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
09. 10. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo
14. 10. 2019 23:00Washington CapitalsWSH-COLColorado Avalanche3:6PreviewReviewVideo
13. 10. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
11. 10. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
06. 10. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2018 03:30Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
19. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2016 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche3:4pPreviewReviewVideo
10. 12. 2015 04:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2015 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
05. 03. 2015 04:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:0pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche55001022:121-00-01-44-0-01-0-05-05W
PIT Pittsburgh Penguins6420825:160-00-03-32-2-02-0-04-23W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche4400816:91-00-01-34-04W
PIT Pittsburgh Penguins4220411:100-00-03-12-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2200414:60-00-00-22-02W
COL Colorado Avalanche110026:30-00-00-11-01W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18104Pittsburgh Penguins PIT-COL Colorado Avalanche32127635

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentamadore77argodcbruinsaveomarbenourcacackkvvlk
dindagabe_ukafiignac75inanajarynjoe33juventus1
keffykerrykinghanskorikracalkwfahrermachy
milan49milan52moogolda1987ondonpackova.ivetpetrsson
petterson76putenkasilvia7wayner

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
desspidilitfrancoafuneshromecharlica62
krab88maly.petkom.beranekpasta82rocky

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
golohojanlacroixmatys1979mtlondra71pete

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77hojancharlkracaolda1987petrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentargodcbruinsbenourckkvvlkdilitdindafrancoa
funesgabe_ukafihromeica62joe33juventus1keffy
kerrykinghanskorikrab88maly.petkomatys1979m.beranek
milan49milan52moogmtlondonondra71packova.ivet
pasta82petepetterson76putenkarockysilvia7wayner

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]