Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 10. 03. 2019 v 01:00 SEČ
  TBL DET  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:30Tampa Bay LightningTBL-MINMinnesota Wild0:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:30Tampa Bay LightningTBL-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2019 01:30Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2019 22:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings6:1PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:2sPreviewReviewVideo
06. 03. 2019 03:00Colorado AvalancheCOL-DETDetroit Red Wings4:3pPreviewReviewVideo
03. 03. 2019 02:00Arizona CoyotesARI-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning5:6sPreviewReviewVideo
19. 10. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
27. 10. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo
25. 03. 2017 00:30Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning1:2pPreviewReviewVideo
21. 12. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
16. 11. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning6851134106263:17912-46-124-4428-6-223-7-28-21L
DET Detroit Red Wings6724331058185:22910-103-532-3513-17-511-16-52-81W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning36286258147:874-23-114-228-21L
DET Detroit Red Wings35131753197:1136-52-319-164-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning32237248116:928-23-010-227-31L
DET Detroit Red Wings32111652788:1164-51-213-193-73L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17706Tampa Bay Lightning TBL-DET Detroit Red Wings3910628

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentaveomarbenourckkvvlkdave81dilitforward01
francoagasstgolohojanhromecharlica62
ignac75inanajarynjuventus1kerrykinghanskrab88
lkwfahrerlukopoulosmaly.petkomarimatys1979m.beranekmilan49
milan52moogmtlondisondonpackova.ivetpaul68
petepetrssonpetterson76silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funes

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
francoaica62matys1979milan52ondispetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourdave81dilitforward01funesgasst
hojanhromecharljarynjuventus1kerrykinghans
krab88lukopoulosmaly.petkomarim.beranekmilan49moog
mtlondonpackova.ivetpaul68petepetterson76silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)55:00
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)00:57
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)55:00
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2142123
OTTOTT - NYRNYR10981014
PITPIT - NSHNSH2421916
WSHWSH - BUFBUF1943421
CBJCBJ - VGKVGK2025519
STLSTL - CARCAR6615519
EDMEDM - TORTOR1746024
UTAUTA - TBLTBL1566916
CGYCGY - DETDET12871410
SEASEA - MINMIN16201113
CHICHI - FLAFLA2319614
DALDAL - NYINYI2021128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]