Los Angeles Kings - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 28. 10. 2018 v 20:30 SEČ
  LAK NYR  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2018 20:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2018 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
24. 10. 2018 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
20. 10. 2018 22:00Los Angeles KingsLAK-BUFBuffalo Sabres1:5PreviewReviewVideo
19. 10. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders2:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2018 20:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-NYRNew York Rangers4:1PreviewReviewVideo
24. 10. 2018 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2018 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2017 01:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2017 03:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers0:3PreviewReviewVideo
24. 01. 2017 01:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2016 03:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo
13. 02. 2016 01:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings4:5pPreviewReviewVideo
25. 03. 2015 00:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
14. 06. 2014 02:00Los Angeles KingsLAK-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo
12. 06. 2014 02:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers10361725:342-11-07-33-3-00-3-13-71L
LAK Los Angeles Kings10271518:360-10-05-51-2-11-5-02-86L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers6330615:152-01-05-13-31W
LAK Los Angeles Kings412139:170-10-01-31-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings615029:190-00-04-21-54L
NYR New York Rangers4031110:190-10-02-20-44L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16813Los Angeles Kings LAK-NYR New York Rangers35195449

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
abonentbleskburneydave81dilitdindafrancoa
golohojancharlica62ignac75joe33juventus1
kerrykrab88lkwfahrermachymaly.petkomarim.beranek
milan49milan52moogmyke91nkono2011ondonpackova.ivet
pasta82paul68petrssonpopelkasilvia7tatuldawilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bcmm34benourcelvin87ckkvvlkfargofihefunes
heckerthromejarynkrko69ladismencmajoavsmilan66
mirkrumirokollarmtlondispetterson76

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
argodcbruinsgassthunterxmatys1979mila27

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
argodcbruinsbcmm34benourbleskcelvin87ckkvvlkdave81
dindafargofihefrancoafunesheckerthojan
hromehunterxjarynjuventus1kerrykrab88krko69
ladismencmachymajoavsmaly.petkomarimatys1979m.beranek
milan49milan52mila27mirokollarmoogmtlnkono2011
ondisondonpackova.ivetpasta82paul68petrssonpetterson76
tatuldawilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentburneydilitgasstcharlica62lkwfahrer
mirkrusilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]