Arizona Coyotes - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 02. 2018 v 03:00 SEČ
  ARI CGY  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 22:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers1:0PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes1:2PreviewReviewVideo
13. 02. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-CHIChicago Blackhawks6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
22. 02. 2018 04:30Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames7:3PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 12. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo
14. 02. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes0:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
09. 12. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames1:2pPreviewReviewVideo
17. 11. 2016 04:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes2:1pPreviewReviewVideo
29. 03. 2016 04:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
12. 03. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes1:4PreviewReviewVideo
13. 02. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames613022969172:1829-92-531-3013-14-417-8-55-53L
ARI Arizona Coyotes5917321044143:1978-101-531-289-16-48-16-65-54W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames31131443084:984-41-115-163-72L
ARI Arizona Coyotes2991642271:925-41-316-134-63W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames3017853988:845-51-416-146-41L
ARI Arizona Coyotes3081662272:1053-60-215-154-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16238Arizona Coyotes ARI-CGY Calgary Flames917282121

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
mik848milan49mojmir67mtlondonpasta82petterson76
popelkarichkob

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14ckkvvlkgolocharlica62inana
jarynjoe33juventus1kinghanskorikrko69matys1979
m.beranekputenkasilvia7

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
abonentbandy77belo26benourctibor88dave81dilit
dindafrancoafuneshojanignac75indian3jeff73
kerrykrab88lacroixlukinmaly.petkomarimilan52
milan66navarowskipackova.ivetpaul68taurusulmikvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14ckkvvlkctibor88dave81dindahojan
ica62juventus1kinghanskrab88matys1979mik848milan49
milan52mojmir67petterson76putenkarichkobsilvia7taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77belo26benourdilitfrancoafunescharl
indian3jeff73kerrykorilacroixmaly.petkomari
m.beranekmtlondonpackova.ivetpasta82paul68vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)60:00
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)08:59
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)60:00
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2142123
OTTOTT - NYRNYR10981014
PITPIT - NSHNSH2421916
WSHWSH - BUFBUF1943421
CBJCBJ - VGKVGK2025519
STLSTL - CARCAR6615519
EDMEDM - TORTOR1746024
UTAUTA - TBLTBL1566916
CGYCGY - DETDET12871410
SEASEA - MINMIN16201113
CHICHI - FLAFLA2319614
DALDAL - NYINYI2021128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]