Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 14. 01. 2018 v 18:30 SEČ
  CHI DET  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 18:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
11. 01. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-CHIChicago Blackhawks2:8PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 21:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 18:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-OTTOttawa Senators2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 03. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2017 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings4:3pPreviewReviewVideo
06. 03. 2016 23:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2016 02:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
19. 02. 2015 01:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings2:3sPreviewReviewVideo
15. 11. 2014 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
17. 03. 2014 00:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
23. 01. 2014 02:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks5:4sPreviewReviewVideo
30. 05. 2013 02:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings2:1pPreviewReviewVideo
28. 05. 2013 02:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks442216650136:1195-60-123-2112-7-210-9-45-51W
DET Detroit Red Wings421718741113:1314-73-122-2010-7-67-11-15-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks2112722670:493-20-013-86-41W
DET Detroit Red Wings2310762666:692-61-111-126-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks2310942466:702-40-110-134-62W
DET Detroit Red Wings1971111547:622-12-011-83-74L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15980Chicago Blackhawks CHI-DET Detroit Red Wings51531529

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
abonentaveomarbandy77barsa14barybelo26benour
berry65ckkvvlkdave81detredwingdilitdindaemmett
funesgajdy38georgito7golohojanica62ignac75
inanajanzic68jarynjindrich73joe33juventus1kerry
kinghanskrab88maly.petkomatys1979milan49milan52milan66
mtlnavarowskiondisondonpackova.ivetpasta82paul68
petepetterson76popelkaputenkarichkobrockysilvia7
ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoakrko69mojmir67petrssontaurus

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (+1.5)
bizonekmik848milda18

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbelo26dave81dilitfunesgeorgito7milan49
mojmir67mtlondispaul68petrssonpetterson76silvia7
taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bandy77barsa14barybenourberry65detredwingdinda
emmettfrancoagajdy38hojanica62janzic68juventus1
kerrykinghanskrab88krko69maly.petkomatys1979mik848
milan52milda18navarowskiondonpackova.ivetpasta82putenka
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]