Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 28. 12. 2017 v 01:00 SEČ
  PIT CBJ  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks0:4PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
19. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
24. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHIPhiladelphia Flyers2:1sPreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
21. 12. 2017 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2017 01:00Boston BruinsBOS-CBJColumbus Blue Jackets7:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
21. 04. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2017 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo
17. 04. 2017 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins4:5pPreviewReviewVideo
15. 04. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
13. 04. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
18. 02. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
04. 02. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:3pPreviewReviewVideo
23. 12. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins7:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets372213246105:999-24-220-1714-6-08-7-25-51W
PIT Pittsburgh Penguins371816339104:1187-31-116-2111-6-17-10-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets2014602856:445-03-012-88-23W
PIT Pittsburgh Penguins1811612356:486-11-08-105-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets178721849:554-21-28-94-63L
PIT Pittsburgh Penguins1971021648:701-20-18-113-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15860Pittsburgh Penguins PIT-CBJ Columbus Blue Jackets242582126

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentbenourberry65francoajarynjeff73jirka
lacroixmik848milan49milan52mirkrumojmir67navarowski
ondonpackova.ivetpasta82paul68popelkaputenkarocky
silvia7vilikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbarybelo26dave81detredwingdilitelektra
gajdy38golocharlignac75inanajanzic68jurca
juventus1kinghanskrab88kuba7maly.petkoondispete
petrssonpetterson76taurusziguli

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
bizonekcooljaydindahojankrko69matys1979milda18
mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
belo26cooljaydetredwingdilitfrancoagajdy38hojan
jarynjuventus1kinghanskrko69kuba7matys1979milan49
mtlpackova.ivetpasta82petrssonpetterson76taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarybenourberry65dave81dindaelektra
charljanzic68jeff73jurcakrab88maly.petkomik848
milan52milda18mirkrumojmir67navarowskiondisondon
paul68putenkasilvia7vilikziguli

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1695179
CARCAR - BOSBOS14133621
CHICHI - LAKLAK119101313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441214
DALDAL - NJDNJD22341314
WPGWPG - FLAFLA8418917
UTAUTA - MINMIN9129819
VGKVGK - OTTOTT2721521
ANAANA - VANVAN2451720
SJSSJS - BUFBUF13152126

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]