Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 12. 11. 2006 v 01:30 SEČ
  TBL ATL  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
09. 11. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning3:4pPreviewReviewVideo
07. 11. 2006 01:30New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning1:5PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Boston BruinsBOS-TBLTampa Bay Lightning6:5pPreviewReviewVideo
03. 11. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
11. 11. 2006 01:30Atlanta ThrashersATL-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
09. 11. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators5:4PreviewReviewVideo
07. 11. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers0:1PreviewReviewVideo
06. 10. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
12. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers2:6PreviewReviewVideo
07. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:2sPreviewReviewVideo
31. 03. 2006 02:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers4:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers4:6PreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
21. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning0:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers1912732469:563-32-25-146-4-16-3-25-51L
TBL Tampa Bay Lightning168811654:472-11-06-103-5-05-3-16-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers106411237:301-11-12-86-41L
TBL Tampa Bay Lightning8350620:200-00-04-43-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers96321232:262-21-13-66-32W
TBL Tampa Bay Lightning85311034:272-11-02-65-32W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3230624
TORTOR - NYRNYR11185920
OTTOTT - SJSSJS2546621
NJDNJD - ANAANA28521116
PITPIT - FLAFLA81017918
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]