San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 09. 11. 2017 v 04:30 SEČ
  SJS TBL  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2017 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning1:5PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 02:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo
02. 11. 2017 03:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
31. 10. 2017 03:30San Jose SharksSJS-TORToronto Maple Leafs3:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2017 19:00Buffalo SabresBUF-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2017 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning1:5PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 00:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
03. 11. 2017 00:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers1:2pPreviewReviewVideo
31. 10. 2017 00:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning5:8PreviewReviewVideo
29. 10. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-ANAAnaheim Ducks1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 01. 2017 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2016 01:00Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2015 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning3:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2015 02:00San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
14. 11. 2014 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
18. 01. 2014 20:00Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks4:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2013 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning5:1PreviewReviewVideo
17. 02. 2012 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks6:5pPreviewReviewVideo
22. 12. 2011 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning7:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1511222459:422-21-16-97-1-14-1-17-31W
SJS San Jose Sharks138501636:301-01-010-35-3-03-2-07-34W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning97111533:242-11-04-57-21W
SJS San Jose Sharks85301022:201-01-06-25-34W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning6411926:180-10-12-44-23W
SJS San Jose Sharks5320614:100-00-04-13-21W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15533San Jose Sharks SJS-TBL Tampa Bay Lightning1531212431

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
barsa14baryelektrahinaultjeff73jindrich73juventus1
maario16maly.petkomik848ondonpackova.ivetpetepetterson76
pixie

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bugyssckkvvlkdave81detredwingdilitemmettfrancoa
goloheckertica62janzic68joe33jurcakinghans
krab88krko69kuba7makermaverick73milan52mojmir67
mtlondispegas10popelkaputenkarockyrybi10
silvia7vilikwilly

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
belo26benourberry65bizonekczabajdindafunes
gajdy38hojanignac75jarynkerrylacroixlspa
matys1979milda18misomyke91paul68petrssonthrasher

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14barybenourberry65ckkvvlkdilitfrancoa
funesgajdy38hojanica62indian3janzic68jindrich73
jurcajuventus1maario16milda18misopackova.ivetpetterson76
pixierybi10silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26bugyssczabajdave81detredwingdindaelektra
emmettheckerthinaultjeff73joe33kerrykrab88
kuba7lspamakermaly.petkomatys1979mik848milan52
mojmir67mtlmyke91ondisondonpaul68pegas10
petrssonputenkavilik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK1:1(0:0, 1:1, 0:0)45:57
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2443126
OTTOTT - NYRNYR1011101017
PITPIT - NSHNSH28211117
WSHWSH - BUFBUF2253523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6619621
EDMEDM - TORTOR2146027
UTAUTA - TBLTBL1777919
CGYCGY - DETDET15971611
SEASEA - MINMIN17231314
CHICHI - FLAFLA2322617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]