Vancouver Canucks - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 31. 10. 2006 v 18:00 SEČ
  VAN NSH  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 10. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
27. 10. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo
26. 10. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks0:5PreviewReviewVideo
24. 10. 2006 02:30Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 10. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2006 18:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
27. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo
20. 10. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-NSHNashville Predators3:4sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo
15. 03. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks5:0PreviewReviewVideo
09. 03. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators2:3pPreviewReviewVideo
03. 03. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2005 18:30Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks127511432:264-11-110-22-1-05-4-15-52W
NSH Nashville Predators106411235:312-12-05-52-2-14-2-06-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks321049:91-01-02-12-12W
NSH Nashville Predators4221417:160-10-01-32-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks95411023:173-10-18-15-41W
NSH Nashville Predators6420818:152-02-04-24-24W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)14:56
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2142123
OTTOTT - NYRNYR10981014
PITPIT - NSHNSH2421916
WSHWSH - BUFBUF1943421
CBJCBJ - VGKVGK2025519
STLSTL - CARCAR6615519
EDMEDM - TORTOR1746024
UTAUTA - TBLTBL1566916
CGYCGY - DETDET12871410
SEASEA - MINMIN16201113
CHICHI - FLAFLA2319614
DALDAL - NYINYI2021128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]