New York Rangers - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 10. 02. 2017 v 01:00 SEČ
  NYR NSH  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 02. 2017 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
08. 02. 2017 01:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2017 20:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
03. 02. 2017 01:30Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers1:2pPreviewReviewVideo
01. 02. 2017 01:00New York RangersNYR-CBJColumbus Blue Jackets4:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 02. 2017 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
08. 02. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
05. 02. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings0:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers2:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
29. 12. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers5:3PreviewReviewVideo
24. 11. 2015 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
03. 03. 2015 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
07. 02. 2015 21:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
11. 12. 2013 01:30New York RangersNYR-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2013 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers0:2PreviewReviewVideo
18. 01. 2012 01:30New York RangersNYR-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
28. 11. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
11. 02. 2010 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers533418169181:1405-12-124-2916-11-118-7-06-43W
NSH Nashville Predators532619860146:1373-82-328-2515-6-611-13-26-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2715663677:611-60-216-115-51W
NYR New York Rangers28161113396:821-11-113-154-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2518703685:584-01-011-148-23W
NSH Nashville Predators26111322469:762-22-112-146-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14786New York Rangers NYR-NSH Nashville Predators44631827

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
abonentaveomarbarsa14barybelo26berry65blackhawks
blazincolorado82dilitdindafargofrancoagajdy38
goloheckerthojanhoooryica62ignac75inana
jarynkrab88lspamakermaly.petkomik848milan49
milan52milda18mojmir67mtlpackova.ivetpaja34paul68
petepetrssonpetterson76pixieputenkasilvia7strelmistr
sukynn1vlades8

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
exxekorikubalinmatys1979ondispopelka

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
funesmarthezmilan66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
berry65blackhawksblazincolorado82exxefargofrancoa
hojanhoooryinanamatys1979milan49milda18mtl
ondispetterson76putenkasukynn1

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarbarsa14belo26ckkvvlkdilitdinda
funesgajdy38heckertica62jarynkorikrab88
lspamakermaly.petkomarthezmik848milan52mojmir67
packova.ivetpaul68petrssonsilvia7strelmistrvlades8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]