Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 26. 10. 2016 v 04:30 SEČ
  LAK CBJ  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets3:2pPreviewReviewVideo
23. 10. 2016 04:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:3sPreviewReviewVideo
21. 10. 2016 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:4pPreviewReviewVideo
19. 10. 2016 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets3:2pPreviewReviewVideo
23. 10. 2016 02:00Dallas StarsDAL-CBJColumbus Blue Jackets0:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
06. 11. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
26. 10. 2014 21:00Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2014 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets2:1pPreviewReviewVideo
22. 01. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-LAKLos Angeles Kings5:3PreviewReviewVideo
19. 04. 2013 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2013 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
06. 02. 2013 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
09. 03. 2012 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets4220411:110-00-03-11-2-01-0-02-22W
LAK Los Angeles Kings5230414:182-01-01-41-1-01-2-02-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings211026:71-01-00-21-11W
CBJ Columbus Blue Jackets312028:110-00-02-11-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings312028:111-00-01-21-21W
CBJ Columbus Blue Jackets110023:00-00-01-01-01W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14075Los Angeles Kings LAK-CBJ Columbus Blue Jackets441944015

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentaveomarbarsa14bastrberry65blazindesspi
dilitdindafargofunesgabe_ukafigajdy38hinault
hoooryignac75inanajarynjurcakrko69kubalin
lacroixlspamakermaly.petkomarimatys1979mikiliku
milan49milan52milda18moognkono2011ondispackova.ivet
paul68petanzikrockyrocky84silvia7spalinistano
taurusth0ms0n

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
belo26blackhawksgolohojankorikrab88maikee
marek123mathieu-29milan66mojmir67mtlmyke91nikexxx10
pandolfopetrssonpetterson76putenkasukynn1

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
exxejeremykeffypixie

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14bastrbelo26berry65blackhawksdilitdinda
fargofunesgabe_ukafigajdy38jarynkorikrab88
krko69maikeemakermaly.petkomarek123mathieu-29matys1979
mikilikumilan49milan52milda18mojmir67moogmtl
ondispackova.ivetpandolfopaul68petanzikpetrssonpetterson76
pixieputenkasilvia7spalinitaurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentblazinhinaulthoooryinanajeremyjurca
lspamarimyke91rockyrocky84stanosukynn1
th0ms0n

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]