Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 17. 10. 2006 v 03:00 SEČ
  COL CHI  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
14. 10. 2006 18:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
09. 10. 2006 02:00Colorado AvalancheCOL-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
06. 10. 2006 02:30Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo
04. 10. 2006 18:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
15. 10. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
13. 10. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
08. 10. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets4:5PreviewReviewVideo
06. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks6:8PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche4:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks4220418:160-00-01-31-1-01-1-02-21L
COL Colorado Avalanche4132210:120-20-03-11-2-10-1-11-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks211027:60-00-01-11-11W
COL Colorado Avalanche312128:90-10-02-11-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks2110211:100-00-00-21-11L
COL Colorado Avalanche101102:30-10-01-00-11L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]