Dallas Stars - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(5. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 10. 04. 2016 v 02:00 SEČ
  DAL NSH  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2016 02:00Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2016 02:30Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche4:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2016 03:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2016 22:00Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
01. 04. 2016 02:30Dallas StarsDAL-ARIArizona Coyotes4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2016 02:00Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
06. 04. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
03. 04. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
01. 04. 2016 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2016 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars2:3pPreviewReviewVideo
01. 01. 2016 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators5:1PreviewReviewVideo
12. 04. 2015 02:00Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars3:4pPreviewReviewVideo
09. 01. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
07. 11. 2014 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
12. 10. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2014 02:30Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars8149239107264:2288-92-236-4527-11-222-12-78-21W
NSH Nashville Predators8141261496226:2126-144-248-3323-11-718-15-75-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars402711256135:1054-22-018-227-35W
NSH Nashville Predators412311753128:983-72-223-187-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars412212751129:1234-70-218-235-51L
NSH Nashville Predators40181574398:1143-72-025-155-53L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13888Dallas Stars DAL-NSH Nashville Predators40921826

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
abonentaveomarbarsa14belo26blackhawksblazincolorado82
czehokej04dindafargofunesgasstgolohojan
inanajarynmakermaly.petkomarek123marimatys1979
medvedmilan49milan66milda18mojmir67paul68peira
pencepchewpetepetterson76popelkarapid99silvia7spalini
stanotygros77vecer6k1vbvlcikxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65dilithoooryignac75packova.ivetpetrssonputenka
richkobrocky84

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
gajdy38lspa

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
berry65blazincolorado82dilitfargolspamaly.petko
miramontymojmir67putenkarapid99richkobrocky84silvia7
stanotygros77vlcikxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14belo26blackhawksczehokej04dindafunes
gajdy38gassthoooryjarynmakermarek123mari
matys1979milan49milan66milda18packova.ivetpaul68peira
pencepchewpetrssonpetterson76spalinivecer6k1vb

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1642118
OTTOTT - NYRNYR877811
PITPIT - NSHNSH1921713
WSHWSH - BUFBUF1632416
CBJCBJ - VGKVGK1021415
STLSTL - CARCAR3514415
EDMEDM - TORTOR1345019
UTAUTA - TBLTBL1255812
CGYCGY - DETDET1084136
SEASEA - MINMIN1516109
CHICHI - FLAFLA2315511
DALDAL - NYINYI1721107

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]