Anaheim Ducks - New York Islanders (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 14. 11. 2015 v 04:00 SEČ
Honda Center
(diváků: 17174)
1 ANA

NYI 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ANA010
NYI112
Po třetinách0:11:21:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ANA799
NYI14510
Po třetinách7:1416:1925:29

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ANA171/3363412221
NYI130/531269420

Přehled gólů

1. třetina
06:36NYI0:1videoStř. zápěstímG: Brock Nelson (5)A: Kyle Okposo (9)A: Mikhail Grabovski (5)
2. třetina
09:35NYI0:2videoStř. zápěstímG: Cal Clutterbuck (4)A: Johnny Boychuk (6)A: Calvin de Haan (3)
11:23ANA1:2videoStř. zápěstímPPG: Corey Perry (5)A: Rickard Rakell (5)A: Ryan Kesler (5)
3. třetina
02:47NYI1:3videoStř. zápěstímG: Frans Nielsen (6)A: Josh Bailey (4)A: Anders Lee (5)
16:28NYI1:4videoStř. zápěstímG: Frans Nielsen (7)A: Anders Lee (6)A: Josh Bailey (5)

Přehled vyloučení

1. třetina
09:14ANA2 minRyan GetzlafKrosček (Casey Cizikas)
09:21ANA2 minKevin Bieksa (Kyle Okposo)
16:41NYI2 minJohnny BoychukHákování (Jakob Silfverberg)
2. třetina
03:07ANA2 minChris WagnerDržení (Nick Leddy)
09:55NYI2 minMikhail GrabovskiPodražení (Rickard Rakell)
10:36NYI2 minJohnny BoychukDržení (Corey Perry)
18:53ANA2 minCam FowlerZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
3. třetina
17:00NYI2 minMatt MartinHrubost (Kevin Bieksa)
17:00ANA2 minKevin BieksaHrubost (Matt Martin)
17:00NYI5 minMatt MartinBitka (Kevin Bieksa)
17:00ANA5 minKevin BieksaBitka (Matt Martin)
17:00ANA2 minChris StewartHrubost (Brian Strait)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ANA30Anton Khudobin (prohra)14 - 180 - 011 - 1125 - 2986.21%060:00
ANA31Frederik Andersen
NYI1Thomas Greiss (výhra)17 - 172 - 25 - 624 - 2596.00%060:00
NYI41Jaroslav Halak svk
NYI30Jean-Francois Berube

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Corey PerryPravé křídlo1010042000-19:01
17Ryan KeslerCentr011002240065%20:26
67Rickard RakellCentr011004212050%18:16
2Kevin BieksaObránce000-1922111-20:24
3Clayton StonerObránce000-1006310-17:13
4Cam FowlerObránce000-1220300-23:30
7Andrew CoglianoLevé křídlo000-2021100-14:49
15Ryan GetzlafCentr000022222044%18:36
19Pat MaroonLevé křídlo0000014011100%14:58
22Shawn HorcoffCentr000-300101056%15:59
26Carl HagelinLevé křídlo000-2010000-05:31
29Chris StewartPravé křídlo0000222010-15:21
33Jakob SilfverbergPravé křídlo000-3023010-18:19
42Josh MansonObránce000-2011200-16:19
43Max FribergPravé křídlo000-1002200-04:42
45Sami VatanenObránce000-1002210-21:58
47Hampus LindholmObránce000-2002010-19:59
62Chris WagnerPravé křídlo000-120200080%04:39

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
51Frans NielsenCentr202+203022023%18:24
12Josh BaileyPravé křídlo022+2000000100%13:00
27Anders LeeLevé křídlo022+2004011-14:43
15Cal ClutterbuckPravé křídlo101+1014000-10:39
29Brock NelsonLevé křídlo101+1033000-17:31
21Kyle OkposoPravé křídlo011+1011000-19:51
44Calvin de HaanObránce011+2032410-15:55
55Johnny BoychukObránce011+2462401-23:02
84Mikhail GrabovskiCentr011+220011058%14:34
2Nick LeddyObránce000+1001210-22:41
3Travis HamonicObránce000+2003211-23:50
16Steve BernierPravé křídlo0000021100-12:42
17Matt MartinLevé křídlo0000705000-09:21
37Brian StraitObránce0000012100-17:55
50Adam PelechObránce000+1012100-13:19
53Casey CizikasCentr000002120027%11:11
86Nikolay KuleminLevé křídlo000+1020000-15:43
91John TavaresCentr000004002157%20:11

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Frans Nielsen
Frans Nielsen
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +2
John Tavares
John Tavares
G: 0, A: 0, P: 0
S: 4, +/-: 0
Corey Perry
Corey Perry
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Francois St. Laurent
#38 - Francois St. Laurent
Dave Lewis
Dave Lewis
Lonnie Cameron
#74 - Lonnie Cameron
Don Henderson
#91 - Don Henderson

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
12906Anaheim Ducks ANA-NYI New York Islanders2624134218

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
abonentbarsa14blazinczehokej04dilitfunesgajdy38
hinaultjarynmafomajo8maly.petkomarimilan52
myke91njumypackova.ivetpandolfopaul68pixiepopelka
putenkasilvia7spalinisymer7tomaskrejcir

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65blackhawksemmettgoloheckerthojanica62
inanajira123juliaujvmakermarek123matys1979mojmir67
moogmtlondispetrssonpsychonautrockyrocky84
sukynn1taurusznojmak

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
aveomarbelo26colorado82eriksfargogasstignac75
lspamedvedmilan66peirapencepchewpetterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26blackhawkscolorado82dilitemmett
gajdy38hojanhoooryica62jarynjuliaujvlev73
mafomajo8makermaly.petkomarek123marimatys1979
medvedmilan52mojmir67mtlmyke91njumyondis
packova.ivetpandolfopaul68pencepchewpsychonautputenkasilvia7
spalinisukynn1symer7taurustomaskrejcirxamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
berry65blazinczehokej04eriksfargofunesgasst
heckerthinaultjira123lspamoogpeirapetrsson
petterson76pixierockyrocky84

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD2:2(1:1, 1:1, -:-)28:59
CBJCBJ-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)18:55
MTLMTL-BUFBUF1:1(1:1, -:-, -:-)16:00
CARCAR-WSHWSH0:1(0:1, -:-, -:-)11:58
PHIPHI-SEASEA0:0(0:0, -:-, -:-)04:58
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD2:2(1:1, 1:1, -:-)28:59
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]