Florida Panthers - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(5. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 05. 04. 2015 v 23:00 SEČ
  FLA MTL  
Jedna ku trom – taká je bilancia vzájomných zápasov aktérov tohto stretnutia. Canadiens boli v predchádzajúcich dueloch dominantnejším tímom a vyhrali pomermi 1-2sn, 2-3 a 3-2 po predĺžení. Dominantnými sú remízy, čo vypovedá o vyrovnanosti vzájomných stretnutí. Panteri prišli včerajšou prehrou s Lightning definitívne o možnosť ukázať sa v play off. Frustrácia z neúspechu, absencia Nicka Bjugstada a nie veľká podpora fanúšikov môžu dnes výrazne ovplyvniť výkon Floridy. Montreal má na čele Atlantickej divízie postup vo vrecku a môžu hrať uvoľnene. Bilancia posledných zápasov Montrealu je síce 4-3-3, no do zápasu vstúpia ako jasný favorit. Výborne chytajúci kandidát na Vezina Trophy, Carey Price, by mohol byť kľúčom k úspechu Canadiens v dnešnom zápase. Roberto Luongo by sa mal postaviť do bránkoviska k ďalšiemu zápasu po včerajšej štvorgólovej nádielke aj z dôvodu zranenia Ala Montoyu. Montreal vbehne do zápasu v plnej sile, na ich listine zranených totiž nefiguruje žiaden hráč. Všetky tieto fakty jasné napovedajú o favoritovi zápasu, ktorým Canadiens nepochybne sú.

Tip redakce NHLportal.cz: 2 / Montreal 3 góly a viac


Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2015 23:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2015 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning0:4PreviewReviewVideo
03. 04. 2015 01:30Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes6:1PreviewReviewVideo
01. 04. 2015 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
29. 03. 2015 23:00Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2015 23:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
04. 04. 2015 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens3:2sPreviewReviewVideo
03. 04. 2015 01:30Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals4:5sPreviewReviewVideo
31. 03. 2015 01:30Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning3:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2015 00:00Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 03. 2015 00:00Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
18. 03. 2015 00:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2015 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers2:3sPreviewReviewVideo
31. 12. 2014 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens1:2sPreviewReviewVideo
30. 03. 2014 00:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2013 23:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2013 00:00Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2013 23:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
15. 02. 2013 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens0:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens79472210104209:18211-106-554-2525-9-622-13-44-63L
FLA Florida Panthers7836271587198:2119-158-1047-3119-11-717-16-85-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens40259656118:896-61-327-135-52L
FLA Florida Panthers371911745101:984-74-721-167-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens39221344891:935-45-227-123-73L
FLA Florida Panthers41171684297:1135-84-326-153-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
12524Florida Panthers FLA-MTL Montreal Canadiens1915254211

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
aveomarblazinfredo_rkgolohojanhonzas114inana
jira123mike384moognkono2011packova.ivetpeirapetterson76
pixiepopelkapsychonautrockysilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
belo26dilitfunesignac75jarynkochito77lspa
marek123matys1979medvedpandolfoputenkarichkobsukynn1
ukuleleband

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (+1.5)
abonentandrew92bambus104barsa14berry65blackhawksdinda
gassthawks23heckerthodorhortakrko69lev73
makermaly.petkomarimilan52mtlondispaul68
pencepchewpetepetrssonspartik1893

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentandrew92barsa14belo26dilitdindafredo_rk
funesgassthawks23heckerthodorhojanjambi21
jarynjira123krko69lspamakermaly.petkomarek123
matys1979milan52moogmtlondispackova.ivetpandolfo
paul68peirapencepchewpetepetterson76pixieputenka
richkobrockysilvia7spartik1893ukulelebandvlcikxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
berry65blackhawksblazingolohonzas114kochito77mari
mike384petrssonpsychonautsukynn1

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK3:1(0:0, 1:1, 2:0)Review
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]