Chicago Blackhawks - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 17. 12. 2014 v 02:30 SEČ
  CHI MIN  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2014 02:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild5:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
14. 12. 2014 01:00New York IslandersNYI-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2014 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks2:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2014 01:00New Jersey DevilsNJD-CHIChicago Blackhawks2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2014 02:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild5:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2014 02:00Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild3:4sPreviewReviewVideo
12. 12. 2014 04:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2014 02:00Minnesota WildMIN-NYINew York Islanders5:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2014 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 05. 2014 03:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks1:2pPreviewReviewVideo
12. 05. 2014 03:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
10. 05. 2014 03:30Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
07. 05. 2014 03:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks4:0PreviewReviewVideo
04. 05. 2014 21:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
03. 05. 2014 03:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild3:2sPreviewReviewVideo
24. 01. 2014 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
06. 12. 2013 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2013 01:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks3121914395:615-14-024-710-3-111-6-09-11W
MIN Minnesota Wild28161113381:704-12-118-109-3-17-8-05-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks1410312141:222-11-010-47-36W
MIN Minnesota Wild139311946:332-11-17-66-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks1711602254:393-03-014-38-21L
MIN Minnesota Wild157801435:372-01-011-45-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11804Chicago Blackhawks CHI-MIN Minnesota Wild74524325

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
abonentandrew92asterixaveomarbarsa14belo26berry65
blackhawksblazincrosby87davidbendetredwingdilitdinda
emmettexie_gasstgoloheatleyheckerthinault
hodorhojanhrubinator7ignac75inanajambi21jaryn
jevcinjirkakroljosephjurcakarlito10krko69lspa
luky13majo8makermaly.petkomarek123marimartinkoo11
marty7896matys1979medvedmilan52mirkrumoogmtl
nkono2011ondisondraa24packova.ivetpandolfopaul68peira
pencepchewpetass1989petrssonpetterson76phaneufpixiepopelka
putenkarichkobrockyshane76silvia7smajraspalini
spartik1893sukynn1tomaskrejcirukuleleband

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
desspifuneshonzas114jandylaborgdr

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
lavacamafo

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
andrew92berry65blackhawksblazindilitdindaemmett
exie_funesgasstheckerthojanjambi21jandy
jevcinjirkakroljurcakarlito10krko69lavacamafo
makermaly.petkomarek123marimartinkoo11matys1979milan52
moognkono2011ondisondraa24packova.ivetpetrssonpetterson76
pixieputenkashane76silvia7spalinisukynn1tomaskrejcir
vlcik

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentasterixbarsa14belo26crosby87davidbenhinault
hodorhonzas114hrubinator7jarynlspamajo8marty7896
mirkrumtlpandolfopaul68peirapencepchewpetass1989
richkobsmajraspartik1893ukuleleband

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]