Boston Bruins - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(7. zápas 2. kola play off 2013/14)


Začátek zápasu: 15. 05. 2014 v 01:00 SEČ
  BOS MTL  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 05. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
13. 05. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:0PreviewReviewVideo
11. 05. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens4:2PreviewReviewVideo
09. 05. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins0:1pPreviewReviewVideo
07. 05. 2014 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 05. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
13. 05. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:0PreviewReviewVideo
11. 05. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens4:2PreviewReviewVideo
09. 05. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins0:1pPreviewReviewVideo
07. 05. 2014 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 05. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:0PreviewReviewVideo
11. 05. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens4:2PreviewReviewVideo
09. 05. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins0:1pPreviewReviewVideo
07. 05. 2014 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
03. 05. 2014 18:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
02. 05. 2014 01:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo
25. 03. 2014 00:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:2sPreviewReviewVideo
13. 03. 2014 00:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2013 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens6321717:151-10-02-42-0-11-2-03-31W
BOS Boston Bruins6321715:171-10-02-42-0-11-2-03-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens320158:30-10-02-12-11W
BOS Boston Bruins3201512:90-10-00-32-12W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens312029:121-00-00-31-22L
BOS Boston Bruins312023:81-00-02-11-21L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens107211533:252-10-04-64-0-13-2-07-31W
BOS Boston Bruins117311529:232-10-06-54-1-13-2-07-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens5401915:80-10-03-24-11W
BOS Boston Bruins6411920:130-10-02-44-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens5320618:172-00-01-43-22L
BOS Boston Bruins532069:102-00-04-13-21L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins8254199117261:1777-93-649-3331-7-323-12-65-51L
MTL Montreal Canadiens8246288100215:20413-86-354-2823-13-523-15-37-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins41317365131:715-31-332-98-23W
MTL Montreal Canadiens412313551101:914-50-228-136-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins412312652130:1062-62-317-245-55L
MTL Montreal Canadiens412315349114:1139-36-126-156-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11323Boston Bruins BOS-MTL Montreal Canadiens301793713

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
alevesblackhawksdilitdindadubo197flyers28golo
heatleyheckerthojanhotofsonignac75komeclavaca
lspamakermedvedmilan52mirkruondispaul68
peirapencepchewpetterson76popelkapsychonautrichishane76
silvia7spalini

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbalu110berry65bluestarcacahonzas114inana
luky13maly.petkomatys1979mojmir67packova.ivetpandolfopetrsson
putenkarichkobxamax

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (+1.5)
andrew92gassthinaultjarynmarimtlmudlator78
petesukynn1

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
balu110berry65blackhawksbluestarcacadilitdinda
dubo197flyers28gasstgoloheatleyhinaulthojan
honzas114jarynmakermarimatys1979medvedmilan52
mirkrumojmir67pandolfopaul68peirapencepchewpete
petrssonpetterson76putenkarichirichkobsilvia7spalini
sukynn1xamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andrew92heckerthotofsonkomeclavacalspamaly.petko
mtlmudlator78ondispackova.ivetpsychonautshane76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]