Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 08. 03. 2014 v 04:00 SEČ
  ANA PIT  
A máme tu šlágr dnešního večera, ve kterém se střetne nejlepší tým soutěže s nejlepším mužstvem Východní konference. Oba týmy však ve svých posledních zápasech prohrály, Anaheim ve středečním domácím zápase proti Montrealu, Penguins včera na ledě San Jose Sharks. Ducks dnes nebudou moci využít služeb zraněného Stephana Robidase, kterého získali výměnou z Dallasu. Nejistý je i start Teemu Selanneho, kterého trápí nemoc. Penguins zase nemohou využít služeb obránců Krise Letanga a Paula Martina, na listině zraněných hráčů mají i tři útočníky. I přes prohru na ledě Sharks odehrál výborné utkání finský mladík Olli Maatta, který zaznamenal dva přesné zásahy do sítě Sharks. V brance Ducks by měl nastoupit Jonas Hiller, do brankoviště Penguins se z největší pravděpodobností postaví Marc-André Fleury, jelikož včerejší utkání odchytal náhradník Jeff Zatkoff.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2014 04:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins2:3sPreviewReviewVideo
06. 03. 2014 04:00Anaheim DucksANA-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
03. 03. 2014 02:00Anaheim DucksANA-CARCarolina Hurricanes5:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2014 04:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues1:0PreviewReviewVideo
09. 02. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2014 04:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins2:3sPreviewReviewVideo
07. 03. 2014 04:30San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
05. 03. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
28. 02. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens5:6sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 11. 2013 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2012 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2010 03:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2009 18:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2006 18:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks634314692205:1547-62-530-3324-5-319-9-35-51L
PIT Pittsburgh Penguins624117486198:1557-44-232-3023-4-218-13-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks32245351112:664-31-215-174-61L
PIT Pittsburgh Penguins29234248103:663-22-213-167-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks3119934193:883-31-315-168-23W
PIT Pittsburgh Penguins33181323895:894-22-019-145-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10971Anaheim Ducks ANA-PIT Pittsburgh Penguins5026164140

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
alevesarthokaveomarbalu110blackhawkscacacipka78
dejfikdilitdindadubo197dv0ryflyers28golo
habidekhinaulthonzas114ignac75inanaitalianojaryn
jirik19julie23lspaluketmacey442makermaly.petko
marek123milan52moogmpikmtlnastankono2011
ondispeirapeteppajda82pro100rpsychonautputenka
richisakul1995sery99shane76stan_waytesoustomaskrejcir
wolf

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
berry65bluestarcasper4593fargofunesheatleyheckert
hojanlosakmaiscikmarimatusko8matys1979medved
michallmirkrumojmir67packova.ivetpandolfopetrssonpetterson76
richkobseatolspalinisukynn1zdenal75

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
andrew92bulldozzerelnino17gassthrubinator7jevcinjoseph
kunty8ladismenclavacami-ke20oskypaul68pencepchew
skoumistrelmistr

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
arthokblackhawksbluestarcasper4593dilitelnino17fargo
funesheatleyheckerthinaulthojanhonzas114hrubinator7
italianojirik19kunty8lavacaluketmafomaiscik
makermaly.petkomarek123matusko8matys1979milan52mojmir67
petepetterson76pro100rpsychonautputenkarichkobsery99
shane76spalinistan_waystrelmistrwolfxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andrew92balu110berry65cacacipka78dejfikdinda
dubo197flyers28gasstgolohabidekjarynjevcin
julie23ladismenclosaklspamacey442marimedved
michallmi-ke20mirkrumoogmtlnastaondis
oskypackova.ivetpandolfopaul68peirapencepchewpetrsson
ppajda82richiskoumisukynn1tomaskrejcir

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]