Colorado Avalanche - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(6. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 07. 03. 2012 v 03:00 SEČ
  COL MIN  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild7:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2012 01:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche0:2PreviewReviewVideo
04. 03. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
02. 03. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets0:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild7:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2012 01:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche0:2PreviewReviewVideo
03. 03. 2012 01:30Detroit Red WingsDET-MINMinnesota Wild6:0PreviewReviewVideo
02. 03. 2012 01:00Montreal CanadiensMTL-MINMinnesota Wild5:4sPreviewReviewVideo
29. 02. 2012 01:30Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2012 01:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche0:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo
25. 01. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
27. 12. 2011 00:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche1:0PreviewReviewVideo
09. 03. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
04. 02. 2011 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche673429472171:18012-47-143-2418-15-116-14-36-41W
MIN Minnesota Wild6628281066143:1807-106-841-2515-12-413-16-63-74L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche34181513782:847-13-124-105-52L
MIN Minnesota Wild31151243477:833-43-315-163-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche33161433589:965-34-019-145-53W
MIN Minnesota Wild35131663266:974-63-526-93-73L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8889Colorado Avalanche COL-MIN Minnesota Wild652055119

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
alevesbarsa14bernesblackhawksbluestarburningflamecasper4593
cooi2tcristianek7davit47dawe007dejvdejviddekerdevil
dubo197george2415georgito7gorixhabrdicefishjirik19
juve70kirstenlazowskijllkklopfloplubkelumu
manky13matkokubko88matys1979m.beranekmihalmichal83miky7010
milanjogimilan52mirassmirek65modanosnarmernavi67
paul68pencepchewpivopodaspsychonautpuma21riza
romikdrwrostinnnsakalshane76schottskoumispalini
strelmistrsupermanthajskemenuthumbvitvlastikklfxamax
xett1969zdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbobo1969bulldozzerdetredwingdilitheroeshonzas114
inanajarysek123juicekubasmaly.petkomilankzonan
packova.ivetrockystartersulisaktenconepijevonsalat

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
alohatomhojanloksrazorsmiders

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14blackhawksbobo1969dejvdejviddekerdilitdubo197
george2415gorixheroeshojanhonzas114icefishjarysek123
juicejuve70kirstenkubaslokslopflopmaly.petko
manky13matkokubko88matys1979milankzmilan52modanosnaicok
narmerpackova.ivetpaul68pivopodasrazorriza
rockyrostinnnsakalskoumismidersspalinistrelmistr
sulisaksupermantenconepijethajskemenuthumbvasconivonsalat
xamaxxett1969

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bluestarburningflamecasper4593cooi2tdawe007habrdjirik19
lazowskijlubkem.beranekmichallmirek65onanpsychonaut
shane76schottstartervitvlastikklf

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]