Calgary Flames - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 30. 11. 2011 v 03:00 SEČ
  CGY NSH  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2011 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators1:0PreviewReviewVideo
28. 11. 2011 00:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
26. 11. 2011 02:00St. Louis BluesSTL-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
24. 11. 2011 01:00Detroit Red WingsDET-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo
22. 11. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 11. 2011 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators1:0PreviewReviewVideo
29. 11. 2011 03:30Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
27. 11. 2011 01:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2011 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2011 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2011 22:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators0:2PreviewReviewVideo
07. 03. 2011 02:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2011 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
25. 01. 2011 03:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames0:1pPreviewReviewVideo
16. 01. 2010 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators0:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
19. 12. 2009 22:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:5PreviewReviewVideo
01. 12. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames0:5PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators2311842660:621-40-113-104-3-37-5-14-61W
CGY Calgary Flames2291211950:600-10-014-84-5-15-7-04-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators104331126:280-30-16-44-62L
CGY Calgary Flames10451921:270-10-06-44-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators137511534:341-10-07-65-51W
CGY Calgary Flames125701029:330-00-08-44-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8248Calgary Flames CGY-NSH Nashville Predators2723174513

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
barsa14bernesburningflamedejvdejviddiwebraindubo197gilmour67
harmmhinaultinanajeesljohannmarting2802mihal
milan52mirek65ovepentrphaneufposvi22romikdrw
shaq.32skoumispaliniurbanvasconivonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
detredwingdilitducheneheroesicefishjakubsichtajenda92
jirkakrpykubajszizkovlightning563lukinmaly.petkomanky13
mc.easypackova.ivetpsychonautpuma21rockysakalwita
xett196931marek22

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
aveomarbluestardenis59kojotmamikimatkokubko88miky7010
milanjogimilan0smodanosnikexxxondra69polstarovocislosuperman
tarzantenconepijevlastikklf

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bernesbluestarburningflamedenis59detredwingdilitdiwebrain
ducheneharmmheroeshinaulticefishinanajeesl
jenda92johannkojotmaly.petkomamikimanky13marting2802
matkokubko88milanjogimilan0smilan52mirek65modanosondra69
packova.ivetpentrphaneufpolstarovocisloposvi22psychonautrocky
sakalspalinisupermantarzantenconepijevlastikklfvonsalat
witazerzmi31marek22

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
aveomarbarsa14dejvdejviddubo197gilmour67krpykubajszizkov
mc.easypuma21romikdrwskoumiurbanxett1969

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NSHNSH - TBLTBL3522718
NYINYI - EDMEDM61213620
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1820018
VANVAN - TORTOR3215315
DALDAL - CBJCBJ1910612
COLCOL - CGYCGY2000117
CARCAR - WPGWPG1611610
WSHWSH - MINMIN673105
PHIPHI - UTAUTA38587

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]