Dallas Stars - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 11. 10. 2011 v 00:00 SEČ
  DAL PHX  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 10. 2011 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:1sPreviewReviewVideo
09. 10. 2011 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
08. 10. 2011 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2011 00:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
09. 04. 2011 03:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 10. 2011 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:1sPreviewReviewVideo
09. 10. 2011 04:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes6:3PreviewReviewVideo
21. 04. 2011 04:30Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
19. 04. 2011 04:30Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
16. 04. 2011 19:00Detroit Red WingsDET-PHXPhoenix Coyotes4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:1sPreviewReviewVideo
02. 03. 2011 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2011 02:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
27. 12. 2010 02:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes0:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2010 01:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes6:3PreviewReviewVideo
22. 03. 2010 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:3sPreviewReviewVideo
14. 02. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2010 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes4:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2010 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars211024:60-00-01-11-0-00-1-01-11L
PHX Phoenix Coyotes101003:60-00-00-10-0-00-1-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars110022:10-00-01-01-01W
PHX Phoenix Coyotes000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes101003:60-00-00-10-11L
DAL Dallas Stars101002:50-00-00-10-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7926Dallas Stars DAL-PHX Phoenix Coyotes41993219

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
bilcik52denis59detredwingdilitdindadubo197duchene
dwere1flyers24galus87hinaulticefishjandamjeesl
jenda92johannlibor65loksmajohaasmanky13marek77
marting2802matkokubko88michessmike715miki-8milanjogimirek65
nikexxxpackova.ivetphaneufrazorromikdrwsakalskinner
snomulatarzantibusinwitazerzmi31marek22

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
denyy5jakubsichtajurammaly.petkomasimichaelo05paarme
shaq.32vonsalat

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
bluestargermshemskyheroeskojotpsychonautsjominqo
supermantoothy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bluestardenyy5detredwingdubo197duchenegalus87germs
hemskyheroeshinaulticefishjakubsichtajeesljohann
kojotmajohaasmanky13marting2802masimichessmike715
miki-8milanjogipaarmeromikdrwsakalsupermantibusin
toothyvonsalatzerzmi31marek22

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
denis59dilitdwere1jandamjenda92juramlibor65
mart40matkokubko88michaelo05mirek65packova.ivetphaneufpsychonaut
shaq.32skinnersnomulatarzanwita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]