New York Islanders - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 27. 03. 2011 v 00:00 SEČ
  NYI PHI  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2011 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2011 00:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers1:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2011 00:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
20. 03. 2011 00:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders3:4sPreviewReviewVideo
19. 03. 2011 00:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2011 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2011 00:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:2sPreviewReviewVideo
23. 03. 2011 00:30Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals4:5sPreviewReviewVideo
20. 03. 2011 01:00Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers2:3sPreviewReviewVideo
18. 03. 2011 00:00Atlanta ThrashersATL-PHIPhiladelphia Flyers4:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2011 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders4:3pPreviewReviewVideo
05. 12. 2010 19:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
07. 11. 2010 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders6:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2010 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers6:4PreviewReviewVideo
10. 03. 2010 01:30Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
30. 01. 2010 19:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
27. 12. 2009 23:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers7344191098233:1976-103-641-3221-10-623-9-44-62L
NYI New York Islanders7529341270209:23711-124-534-4116-16-513-18-75-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers372110648120:992-60-421-163-73L
NYI New York Islanders371616537120:1143-51-415-226-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers36239450113:984-43-220-166-41W
NYI New York Islanders38131873389:1238-73-119-194-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7698New York Islanders NYI-PHI Philadelphia Flyers18301322

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
simplenick

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestardedalebedaduchenejakub14libor65masimatador661
ove

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
cokodaniyi79denis59dilitdindaflexofrog75
heroesinsijagrjakubsichtajohannkojotkolousek8
loksmajohaasmanky13m.beranekmiguelmichaelo05ny-lover
packova.ivetphaneufpista20robo21romikdrwsakalsuperman
vonsalat033mates033

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bluestardaniyi79dilitfrog75jagrjakub14kolousek8
matador661ny-loverpackova.ivetrobo21supermanvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
dedalebedadenis59dindaducheneflexoheroesinsi
jakubsichtajohannkojotlibor65majohaasmanky13masi
m.beranekmiguelmichaelo05ovephaneufpista20romikdrw
sakal

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]