Los Angeles Kings - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 05. 03. 2011 v 22:00 SEČ
  LAK VAN  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2011 22:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes1:0PreviewReviewVideo
01. 03. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings4:7PreviewReviewVideo
26. 02. 2011 22:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2011 22:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets2:1sPreviewReviewVideo
27. 02. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2010 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings1:2sPreviewReviewVideo
26. 04. 2010 03:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
23. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings7:2PreviewReviewVideo
21. 04. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:6PreviewReviewVideo
19. 04. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
17. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
15. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
01. 04. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks8:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks654016989210:1545-93-533-3223-7-517-9-45-51L
LAK Los Angeles Kings643624476179:1568-47-240-2420-10-116-14-37-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks35237551117:814-52-417-186-41L
LAK Los Angeles Kings31201014189:723-12-020-116-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks3017943893:731-41-116-145-51L
LAK Los Angeles Kings33161433590:845-35-220-136-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7553Los Angeles Kings LAK-VAN Vancouver Canucks82016259

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
bobcokoduchenehattrickheroeskejml9machamp
valenzde

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestardilitfrog75libor65loksmacek78manky13
matador661m.beranekmichaelo05mirek65ovepackova.ivetphaneuf
psychonautromikdrwsakalsimplenicksonny033mates033

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
flexoinsijagrjakubsichtajenisjohannkojot
kubamajohaasmartin_zitamartin83masimiguelsomin
supermanvonsalat

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bluestarcokodilitflexofrog75hattrickheroes
insijeniskejml9kojotlibor65manky13masi
michaelo05mirek65overomikdrwsakalsimplenicksomin
sonnysupermanvalenzdevonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
jagrjakubsichtajohannmajohaasmartin_zitamatador661m.beranek
packova.ivetpsychonaut

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1642118
OTTOTT - NYRNYR877811
PITPIT - NSHNSH1921713
WSHWSH - BUFBUF1632416
CBJCBJ - VGKVGK1021415
STLSTL - CARCAR3514415
EDMEDM - TORTOR1345019
UTAUTA - TBLTBL1255812
CGYCGY - DETDET1084136
SEASEA - MINMIN1516109
CHICHI - FLAFLA2315511
DALDAL - NYINYI1721107

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]