Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 24. 01. 2006 v 01:30 SEČ
  OTT TOR  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs4:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs7:0PreviewReviewVideo
20. 01. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-ANAAnaheim Ducks3:4sPreviewReviewVideo
17. 01. 2006 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators1:6PreviewReviewVideo
14. 01. 2006 18:00Edmonton OilersEDM-OTTOttawa Senators3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs4:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs7:0PreviewReviewVideo
19. 01. 2006 02:00Minnesota WildMIN-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
18. 01. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
15. 01. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHXPhoenix Coyotes3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs7:0PreviewReviewVideo
18. 12. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs8:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators0:8PreviewReviewVideo
11. 10. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs6:5pPreviewReviewVideo
06. 10. 2005 02:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators463210468195:1093-42-314-3218-4-114-6-35-51W
TOR Toronto Maple Leafs472420351149:1557-32-319-2815-8-19-12-24-65L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators23184137103:462-11-16-177-31W
TOR Toronto Maple Leafs2415813179:775-12-19-156-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators2314633192:631-31-28-155-52W
TOR Toronto Maple Leafs2391222070:782-20-210-133-74L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NSHNSH - TBLTBL3522718
NYINYI - EDMEDM61213620
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1820018
VANVAN - TORTOR3215315
DALDAL - CBJCBJ1910612
COLCOL - CGYCGY2000117
CARCAR - WPGWPG1611610
WSHWSH - MINMIN673105
PHIPHI - UTAUTA38587

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]