Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. zápas 1. kola play off 2009/10)


Začátek zápasu: 25. 04. 2010 v 01:00 SEČ
  OTT PIT  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
23. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo
19. 04. 2010 00:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
17. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
23. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo
19. 04. 2010 00:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
17. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo
19. 04. 2010 00:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
17. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
15. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
29. 01. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2009 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators8:2PreviewReviewVideo
20. 11. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2009 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins5321620:160-10-01-41-2-12-0-03-21L
OTT Ottawa Senators5230416:201-00-01-40-2-02-1-02-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins312129:100-10-01-21-21L
OTT Ottawa Senators202006:110-00-00-20-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators3210410:91-00-01-22-11W
PIT Pittsburgh Penguins2200411:60-00-00-22-02W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins5321620:160-10-01-41-2-12-0-03-21L
OTT Ottawa Senators5230416:201-00-01-40-2-02-1-02-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins312129:100-10-01-21-21L
OTT Ottawa Senators202006:110-00-00-20-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators3210410:91-00-01-22-11W
PIT Pittsburgh Penguins2200411:60-00-00-22-02W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins8247287101257:23714-78-243-3925-12-422-16-35-51W
OTT Ottawa Senators824432694225:23810-65-544-3826-11-418-21-27-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators412611456122:1047-43-326-156-41L
PIT Pittsburgh Penguins412512454143:1146-43-122-197-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins412216347114:1238-35-121-204-61W
OTT Ottawa Senators411821238103:1343-22-218-234-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

21. 10. 2026 - 22. 10. 2026
Cole Knuble
Cole
Knuble

GÓLY: 2
Oliver Bonk
Oliver
Bonk

ASISTENCE: 2
Cole Knuble
Cole
Knuble

BODY: 2
Nikolas Matinpalo
Nikolas
Matinpalo

PLUS/MÍNUS: +3
Mattias Samuelsson
Mattias
Samuelsson

PIM: 17
Cole Knuble
Cole
Knuble

STŘELY: 4
Rasmus Dahlin
Rasmus
Dahlin

ICE TIME: 26:27
Dan Vladar
Dan
Vladar

ZÁKROKY: 27
Samuel Ersson
Samuel
Ersson

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2420417
TORTOR - NYRNYR8143615
OTTOTT - SJSSJS2033515
NJDNJD - ANAANA2230812
PITPIT - FLAFLA4912912
NYINYI - LAKLAK1393165
STLSTL - VGKVGK3220318
DALDAL - WPGWPG2222146
CGYCGY - MINMIN34181110
EDMEDM - CARCAR8134219
SEASEA - UTAUTA41011416
VANVAN - DETDET1942218

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]