Minnesota Wild - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 27. 11. 2009 v 20:00 SEČ
  MIN COL  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2009 20:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 02:00Minnesota WildMIN-BOSBoston Bruins1:2sPreviewReviewVideo
21. 11. 2009 02:00Minnesota WildMIN-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
19. 11. 2009 02:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2009 19:30Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild5:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2009 20:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
24. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers5:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
19. 11. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche6:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2009 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
18. 03. 2009 01:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
13. 03. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild2:1sPreviewReviewVideo
12. 02. 2009 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild0:2PreviewReviewVideo
02. 12. 2008 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche5:6PreviewReviewVideo
07. 11. 2008 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
19. 04. 2008 18:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
18. 04. 2008 03:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
15. 04. 2008 18:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche25141142877:752-42-313-127-3-17-8-34-61L
MIN Minnesota Wild2381531655:703-31-314-96-4-12-11-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche107311437:321-11-03-77-31L
MIN Minnesota Wild106411227:273-11-17-36-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche157831440:431-31-310-54-62L
MIN Minnesota Wild132112428:430-20-27-62-83L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]